Ať se jedná o transport hostů do hotelu, přepravu spolupracovníků ze stavby na stavbu nebo čistě nákladní automobil, univerzální prostor pro cestující vozu kombi se přizpůsobí Vašim potřebám. Prostor pro cestující vozu kombi můžete díky široké nabídce velmi kvalitně zpracovaného vnitřního obložení, na přání dodávaných zatmavených skel oken od B-sloupku karoserie a moderním potahům sedadel přizpůsobit přesně Vašim přáním. Pro zajištění spokojeného výrazu na tvářích cestujících je navíc k dispozici jedenáct různých ventilačních, topných a chladicích systémů. Přídavné elektrické topení, kterým je kombi sériově vybaveno zajistí, aby Vaši hosté v zimě už nemuseli mrznout a brzy měli volný výhled z vozu. K tomu, aby se teplo nebo naopak chlad v létě dostaly do prostoru pro cestující, slouží výdechy ventilace, které jsou integrované v podlaze. Dodatečně ještě můžete otevřít elektricky ovládaná zadní boční okna, která jsou dodávána na přání.

Skříňový vůz Crafter díky třem hmotnostním třídám (s celkovou užitečnou hmotností až 5 t), různým možnostem zvýšení a snížení hmotnosti, třem délkám rozvoru (až 4 325 mm) a čtyřem délkám nákladního prostoru (až 4 700 mm) se může přizpůsobit všem Vašim nárokům a až pěti europaletám. Podle výšky střechy – normální, vysoké nebo supervysoké – může objem nákladového prostoru dosáhnout až 17 m3. Řemesla, která k výkonu potřebují zapojit více rukou, využijí výhod skříňového vozu s dvojitou kabinou. Ten může odvézt až šest pracovníků a přitom nabízí dostatečně velký nákladový prostor. Zadní dveře přitom umožňují pohodné nastoupení.

Crafter valník s jednoduchou nebo dvojitou kabinou spojuje komfort a funkčnost. V dvojité kabině najde dostatek místa až sedm spolupracovníků, čtyři na zadním čtyřsedadle. Dodatečné zadní dveře zajišťují pohodlný přístup na zadní sedadla a jejich stahovací okna slouží k zajištění přísunu čerstvého vzduchu. Po odklopení sedáku zadního sedadla se otevře prostor pro uložení nástrojů a nářadí. Pracovní rukavice, nádoby s jídlem a mnoho dalších drobností může být uloženo v praktických odkládacích přihrádkách v kabině.