Financování 2018-10-04T20:06:03+02:00

Financování vozu

Financování nákupu nového nebo ojetého vozu formou finančního leasingu, spotřebitelskéhp úvěru nebo operativního leasingu je významnou součástí služeb nabízených společností AMOND (využívá téměř 40% zákazníků kupujících nový nebo ojetý vůz).

Tuto službu AMOND zajišťuje na základě smluvní spolupráce s významnými leasingovými společnostmi, kde z hlediska počtu uzavřených smluv dominuje společnost ŠkoFIN s.r.o.

Způsob spolupráce probíhá formou on-line propojení, takže proces zpracování i schvalování jednotlivých smluv je maximálně urychlen. Před rozhodnutím jakou formu financování zvolit, mají zákazníci možnost předběžného a nezávazného zpracování variabilní nabídky, kterou v případě zájmu zpracují vyškolení prodejci jednotlivých oddělení podle zvolené značky a individuální potřeby zákazníka (spojení viz. kontakty). V nabídkách jsou samozřejmě zohledňovány různé akce, které leasingové společnosti, zpravidla ve spolupráci s jednotlivými výrobci nebo importéry, v průběhu roku nabízejí.

AMOND pro Vás vždy nalezne to nejlepší řešení.

Nová FABIA – Rozjeďte to s bonusem 25 tisíc Kč.

Nová FABIA – OPERATIVNÍ LEASING ŠKODA BEZ STAROSTÍ.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH VOZŮ (ZŮSTÁVÁME ALE ON-LINE A PRO VÁS K DISPOZICI od 8 do 16 HOD). 
PRODEJ OJETÝCH VOZŮ JE ČÁSTEČNĚ PŘEMÍSTĚN PŘES NÁŠ SALÓN, ABYCHOM TAK PLNĚ RESPEKTUVALI OPATŘENÍ A  OCHRANU VAŠEHO ZDRAVÍ. .
SERVISNÍ SLUŽBY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU! PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ). PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 
8 DO 16 HODIN
.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI. V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.