Amond fandí a podporuje beachvolejbalový pár „MK“

Co má Amond Kladno, beachvolejbal a letní olympijské hry 2020 v Tokiu? Překvapivě dost. Ve dvou červených vozech VW Golf Variant 1,5 TSI totiž – obrazně řečeno – vyrazí na cestu za svým olympijským snem duo „MK“, tedy beachvolejbalový pár Michaela Kvapilová a Michaela Kubíčková.

„Amond je hrdým partnerem beachvolejbalového páru Míša Kvapilová a Míša Kubíčková. Holkám fandíme a podporujeme je při jejich cestě za vysněným startem na olympijských hrách v Tokiu,“ prohlásil majitel Amondu Jaroslav Přikryl.  Vedoucí prodeje VW vozů Tomáš Utěšil pak společně s jednatelkou Evou Utěšilovou, předali českým hráčkám klíčky od nových aut.

Pro obě české beachvolejbalistky bude letošní rok klíčový. Čeká je série turnajů, z nichž se chtějí kvalifikovat na olympijské hry v Tokiu. Na řadu z nich v dostupné vzdálenosti vyrazí právě novým VW Golf. Dohromady se obě daly sice až loni na podzim, ale už první společné turnaje a výsledky na nich ukázaly, že jejich touha startovat pod olympijskými kruhy rozhodně není nereálná.

Obě sympatické a usměvavé Míši si předání červených „Golfů“ užily, došlo i na drobnou ukázku jejich beachvolejbalového umění, ale to hlavní je teprve čeká: kvalifikace na olympijský turnaj. Amond bude jejich velkým fanouškem!

2019-04-04T15:28:56+02:00 03/04/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Ojeté vozy, Škoda, Volkswagen|