Čtenáři zvolili studii ŠKODA VISION iV vítězem v kategorii Concept Cars

V anketě časopisu BEST OF mobility 2019 zvolili čtenáři studii ŠKODA VISION iV vítězem v kategorii Concept Car. Tento koncept je prvním vozem značky ŠKODA na bázi modulární elektrifikované platformy (MEB) koncernu Volkswagen a dává nahlédnout do elektrické budoucnosti české automobilky. Cenu v rámci výstavy NEW MOBILITY WORLD na mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem převzal Frank Jürgens, mluvčí vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland GmbH.

Studie ŠKODA VISION iV s čistě elektrickým pohonem, která dává nahlédnout do elektrické budoucnosti značky ŠKODA, měla svou premiéru letos na jaře na autosalonu v Ženevě. První vůz automobilky na bázi modulární elektrifikované platformy (MEB) koncernu Volkswagen je dalším krokem české značky směrem k elektromobilitě. Čtyřdveřový crossover s karoserií typu kupé fascinuje emocionálními sportovními liniemi a nabízí pocit velkorysé prostornosti. O dynamický požitek z jízdy se postará pohon všech kol a dva elektromotory o systémovém výkonu 225 kW (306 k).

Anketu časopisu BEST OF mobility pořádá vydavatelství HUSS-VERLAG ve spolupráci s mezinárodní poradenskou firmou Deloitte a německým svazem automobilového průmyslu (VDA). V celkem 18 kategoriích, jako například Energy Concept, Mobile Services a Public Transport, nominovala redakce časopisu VISION mobility vždy po pěti produktech nebo službách. Od 1. dubna do 31. července pak mohli čtenáři volit své vítěze. V kategorii Concept Car pak zvítězila studie ŠKODA VISION iV.

V roce 2019 zahájila ŠKODA éru elektromobility
124 let po založení podniku přichází česká automobilka na trh s plug-in-hybridem SUPERB iV a s vozem CITIGOe iV s čistě elektrickým pohonem. V roce 2020 budou následovat první sériové vozy na bázi platformy MEB. V příštích čtyřech letech bude značka ŠKODA investovat zhruba dvě miliardy eur do alternativních pohonů a do nových služeb mobility a do konce roku 2022 představí deset elektrifikovaných modelů.

2019-09-19T09:50:48+02:00 19/09/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.