Mimořádná nabídka prodeje aut na úvěr od Volkswagenu!

Zatímco banky všude kolem zvyšují úrokové sazby, leckdy tempem, z něhož se normálnímu smrtelníkovi lehce zatočí hlava, u nás jdeme cestou zcela opačnou.

Toužíte po novém voze a nemáte dostatečnou hotovost, ale obáváte si vzít půjčku právě s ohledem na stále se zvedající úroky? Žádné obavy, VW doslova „zamrazil“ úroky a přichází s mimořádně zajímavou nabídkou. Díky ní si můžete vybrat auto podle svých snů a představ.

V mimořádné prodejní kampani společnosti VW nabízíme auta na úvěr s akontací od 0 do 70%. Navíc poskytujeme jedinečnou zvýhodněnou úrokovou sazbu, která začíná již na úrovni 0,99% do maximálně 4,89% s garancí pevné roční zápůjční úrokové sazby.

Stačí si pak už jen vybrat některý z modelů naší značky a zvolit ten nejlepší způsob financování nového vozu. Mimořádná prodejní kampaň se zaměřuje na modely T-Cross, T-Roc, Tiguan, Allspace, Touran, Passat, Arteon, Sharan a Touareg.

Další a podrobnější informace získáte v autosalonu Amond u prodejců vozů VW. V případě vašeho zájmu kontaktujte prodejní tým VW užitkových vozů.

 

Martin Blín, mblin@amond.cz, tel: 606 683 048

Michal Březina, mbrezina@amond.cz, tel: 602 449 766

Veronika Hejkalová, vhejkalova@amond.cz, tel: 731 637 668

Tomáš Utěšil, tutesil@amond.cz, tel: 724 147 006

2019-03-06T16:20:19+02:00 06/03/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Volkswagen|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.