Nový VW Passat: svěže omlazený, nabitý technologiemi a stále lídr ve své třídě

VW Passat je už několik desetiletí synonymem spolehlivosti, komfortu a skvělých jízdních vlastností. Teď přichází v novém „balení“: s omlazeným, svěžím a moderním designem, elegancí a dynamikou dotaženou do nejmenšího detailu. Nový VW Passat si zkrátka stále drží pozici jedničky a lídra ve své třídě.

Nový Passat zaujme na první pohled svým moderním a atraktivním designem

Nejde o žádnou revoluci, ale o perfektní a jemné vyladění. Okamžitě vám padnou do oka moderní design předního a zadního nárazníku, jiná je maska chladiče, či LED světlomety s funkcí IQ.Light,“ popsal Tomáš Utěšil, vedoucí prodeje nových vozů VW AMONDU, proměny Passatu, které jsou viditelné na první pohled.

Jedinečný balíček funkcí IQ.Drive

  • Funkce IQ.Light, což jsou tzv. matrix světlomety, které dokáží pomocí zhasínání jednotlivých diod upravit paprsek světla podle aktuálních potřeb, není zdaleka osamocenou IQ funkcí, které nový VW Passat nabízí.
  • další najdete v balíčku IQ.Drive, jehož součástí jsou už známé systémy aktivního udržování vozu v jízdním pruhu,
  • sledování mrtvého úhlu,
  • parkovací „autopilot“, který za vás zaparkuje,
  • nebo parkovací pomocné systé

„Nově je v balíčku i systém Travel Assist, který kombinuje funkci adaptivního tempomatu a udržování auta v jízdním pruhu. Adaptivní tempomat obsahuje funkci prediktivní kontroly rychlosti, takže dokáže reagovat na značku upravující rychlost, vjezdy do obcí, na zatáčky či kruhové objezdy a podle toho upravuje rychlost vozu,“ vypočítal Tomáš Utěšil schopnosti nového asistenčního systému Travel Assist.

Omlazený a moderní je i kokpit nového Passatu. A nepřehlédnutelnou dominantou interiéru je přístrojová deska Digital Cockpit poskytující všechny potřebné a důležité informace na velkém displeji ve vysokém rozlišení. „Zajímavé je i to, že si lze nastavit individuální nastavení a vybírat lze ze tří režimů zobrazování včetně standardní klasiky. A použít můžete i hlasové ovládání, protože Passat umí i česky,“ přidal Tomáš Utěšil další informaci o schopnostech omlazeného VW Passat.

Chytrý mobil jako klíč k autu

A přidal i další moderní vychytávku – mobilní klíč Mobile Key. „Auto jde otevřít a nastartovat i pomocí chytrého mobilního telefonu, který tak přebírá funkci klíče. Navíc lze mobilní klíč Mobile Key poslat i členu rodiny, nebo někomu blízkému, který pak může bez problémů auto používat,“ vysvětlil Tomáš Utěšil.

Aby byl výčet toho, co Passat umí opravdu výborně, je třeba přidat i jedinečné jízdní schopnosti, komfort, prostor a pohodlí. Především na dálnicích je Passat jako doma. Při rychlosti 130 km/h se dostanete jen lehce přes 2000 otáček, kabina je perfektně odhlučněná a se spotřebou se na dálnici pohybujete kolem 7,5 litru. Passat si ale suverénně poradí i s okreskami, jimiž se s přehledem a svižně proplétá díky perfektně vyladěnému podvozku a přesnému řízení.

Nový VW Passat si můžete sami prohlédnout a otestovat přímo v AMONDU v Kladně, kde bude k vidění v první polovině září.

Objednávky přijímáme už nyní osobně u našich VW specialistů:

Martina Blína

tel.: +420 312 817 156, mobil: +420 606 683 048

Michala Březiny

tel.: +420 312 817 113, mobil: +420 602 449 766

Veronika Hejkalová

vhejkalova@amond.cz, mobil: +420 731 637 668

 

Ceny nového VW Passat jsou od 750 900 Kč, na operativní leasing pak začínají od 7737 Kč.

 

2019-08-20T18:20:05+01:00 20/08/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Volkswagen|