Ochraňte svého Volkswagena před paní zimou

Ochraňte svého Volkswagena před paní zimou.

Zima je už doslova za dveřmi a s ní přichází i každoroční náročná zkouška pro váš automobil, vystavený všem nepříznivým vlivům zimního počasí. V Amondu víme, jak na to. Jak ochránit vaše auto, aby přežilo bez úhony mrazy, sníh, sněhovou břečku i prosolené silnice. V Amondu doporučujeme použít konzervaci laku pomocí nanotechnologie Made in Germany ve spojení s naší profesionální aplikací.

Jak nanotechnologie funguje?

Velice zjednodušeně lze říct, že nanotechnologické prostředky dokážou měnit savé materiály v nesavé, které doslova odpuzují vodu. Umí vytvořit vysoce lesklý a hladký povrch, ale především chránit povrchy před vlhkostí, znečištěním i poškozením tím, že vytváří hladkou a nepropustnou vrstvu se schopností ochránit lak auta až na půl roku. Ochranná vrstva odolává i chemikáliím a UV záření, zaceluje „vlasové“ vady laku a zabraňuje drobnému mechanickému poškození. Lak auta je chráněn i před poškrábáním od kartáčů v myčce i před působením posypové soli během zimních měsíců.

Stručně řečeno, žádná špína, nečistoty, bláto, sněhová břečka ani posypová sůl se díky ošetření laku nanotechnologií nedostanou do přímého kontaktu s povrchem automobilu. Většina nečistot po povrchu steče, neulpí nebo lze jejich zbytky výrazně snáze odstranit.

Jak nanotechnologii aplikovat?

Ochrana laku pomocí nanotechnologie je vysoce účinná a v zásadě jednoduchá. Důležitá je ale její profesionální aplikace, proto využijte naši nabídku v Amondu na ochranu vašeho vozu před zimou.

Cena profesionální aplikace nanotechnologie se v závislosti na velikosti auta pohybuje od 2990 Kč včetně DPH. Přesnou cenu s vámi domluvíme při konkrétní poptávce buď na adrese https://www.amond.cz/servis, nebo na telefonu: 800 1234 00.

Ochraňte lak svého auta před rozmary a nepřízní zimního počasí!

2018-11-29T10:42:36+01:00 20/11/2018|Hlavní strana, Nové vozy, Servis, Škoda, Volkswagen|