Pozor na kuny! Elektronický odpuzovač ochrání vaše auto

Zasunete klíček do zapalování, otočíte a… nic. S příchodem chladných podzimních dní se totiž i váš automobil může stát skrýší, kam se ráda uchýlí kuna. Tahle na první pohled milá šelmička může způsobit nepříjemné problémy pod kapotou vašeho motoru v podobě překousaných kabelů. U Amondu pro vás máme řešení, jak si auto ochránit.

Nabízíme montáž elektronického odpuzovače kun K&K M4700, který vaše auto před kunami ochrání. Jedná se o ultrazvukový přístroj se šesti posuvnými kontaktními deskami z ušlechtilé oceli, které lze upevnit na libovolné místo přímo na vysokonapěťový kabel. Přístroj je voděodolný a má velmi nízkou spotřebu elektrické energie. Vysoce výkonný ultrazvukový reproduktor Spezial Piezo zajišťuje odpuzovači vysokou účinnost.

Elektronická „plašička“ odpuzuje kuny velmi silnými ultrazvukovými tóny, které jsou přitom pro lidi neslyšitelné. Jsou vysílány pulzně a střídavě, což způsobí, že vaše auto se cílem kun nestane. Kromě plašení ultrazvukem přístroj odpuzuje kuny ranou elektrickým proudem při dotyku s kontaktní deskou. Ta ale není pro zvířata životu nebezpečná, má je pouze zaplašit. Kombinace ultrazvuku a zásahu elektrickým proudem tvoří velice účinnou ochranu proti kunám a případnému poškození vašeho vozu. Kuny jsou sice od přírody velmi zvědavé, ale místu, kde se necítí komfortně, se raději zdaleka vyhnou.

Pro instalaci odpuzovače je nutná odborná montáž, kterou vám poskytneme v našem autoservisu. Mějte se na pozoru před různými neoriginálními výrobky, které by vašemu autu mohly způsobit ještě větší škodu než kuna.

Elektronický odpuzovač K&K M4700 je originální produkt, jehož cena je 5 642 Kč + 900 Kč za jeho montáž. K dispozici jsou ovšem i levnější varianty v ceně od 2.500,- Kč včetně montáže.

Kontaktujte nás kvůli výběru vhodného zařízení: Petr Kettner, pkettner@amond.cz

Nebo: https://www.amond.cz/servis

2018-11-02T14:05:23+01:00 02/11/2018|Hlavní strana, Nové vozy, Servis, Škoda|