První elektromobil od Volkswagenu ID.3

Zažijte elektrizující výkon. Seznamte se s nejmodernějším designem v kombinaci s dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. Budoucnost je připravena. Nastupte si a zarezervujte si jeden z modelů exkluzivní speciální edice: ID.3 1ST. Výkon: maximální krouticí moment je k dispozici od první otáčky motoru. Dojezdová vzdálenost: až 420 km na elektrický pohon (WLTP2).

Není nic, co by bylo více fascinující, než budoucnost. Nové technologie nám otevírají nové možnosti. Současně přitom čelíme velkým výzvám. Proto je model ID.3 1ST zcela nově vyvinutý – čistě na elektřinu a především – splňuje podmínky udržitelné mobility. Je to náš první automobil s neutrální klimatickou bilancí, který je předáván zákazníkům, a to díky důslednému snížení emisí CO₂ v dodavatelském řetězci i ve výrobě. Nevyhnutelné emise CO₂ jsou kompenzovány projekty na ochranu klimatu.

ID.3 1ST je synonymem pro jedinečný, elektrizující zážitek z jízdy: maximální krouticí moment je k dispozici od první otáčky motoru, konstantní dynamické zrychlení a výkon zvýší tep každého srdce. Jediné, co musíte udělat, když chcete zažít tento pocit, je nasednout a rozjet se.

ID.3 1ST je jako dobrý přítel, který Vám pomůže na Vašich každodenních cestách. Koncepce osvětlení je inteligentnější než vše, co jste doposud v autě viděli. Automobil Vás při nastoupení pozdraví, pomůže Vám s navigací a řekne Vám, abyste sešlápli pedál brzdy v případě, že zaznamená hrozící nebezpečí. Při vystupování z vozu Vás dokonce upozorní na blížící se vozidlo.

Ačkoli zákazníci budou vědět o autě jen to základní, přesto mohou už dnes vytvářet objednávky. Stačí se na internetových stránkách zaregistrovat a vložit rezervační depozit 25 000 korun.

 

2019-05-11T18:48:42+01:00 11/05/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Volkswagen|