Rekordní TERIBEAR s podporou ŠKODA AUTO

Právě skončený charitativní běh TERIBEAR si připsal rekordní výsledky. ŠKODA AUTO akci i letos podpořila jako generální partner. Běh s TERIBEAREM se uskutečnil na pražském vrchu Vítkov a v parku Štěpánka v Mladé Boleslavi. Všichni účastníci dokázali během 10 dnů uběhnout či ujít přes 434 317 km, které partneři v čele s automobilkou ŠKODA AUTO proměnili na částku 12 815 880 Kč, určenou na pomoc znevýhodněným dětem.

„I letos lidé dokázali, že jsou pro dobrou věc schopni podávat neuvěřitelné výkony. Rekordní počty kilometrů, které na tratích na Vítkově a u nás v Mladé Boleslavi nakroužili, jsou nejlepším důkazem, že společenská odpovědnost je v centru zájmu našich zaměstnanců i všech dalších podporovatelů běhů TERIBEAR,“ říká Bohdan Wojnar, člen představenstva ŠKODA AUTO zodpovědný za lidské zdroje.

Během letošní charitativní akce ‚TERIBEAR hýbe Prahou‘ na pražském vrchu Vítkov naběhalo či nachodilo na okruhu dlouhém 1,5 km přes 20 657 účastníků neuvěřitelných 407 196 kilometrů. Partneři akce proměnili absolvovanou vzdálenost v celkovou částku 12 215 880 Kč a přispěli tak na pomoc v konkrétních příbězích znevýhodněných dětí. Příběhů je celkem deset, každý účastník si předem mohl vybrat, komu chce své kilometry věnovat: „Chci pomoci zahojit bolavou dětskou dušičku“, „Chci pomoci mladým lidem stát na vlastních nohách“, „Chci pomoci týraným dětem najít cestu z pekla“ atd. Do pražského běhu se zapojil i početný tým zaměstnanců společnosti ŠKODA AUTO, který absolvovaným počtem 1 891,5 kilometrů k celkové částce přispěl 56 745 Kč.

Ve středu 11. září se charitativní běh uskutečnil i v Mladé Boleslavi v parku Štěpánka. O výtěžek z akce ‚TERIBEAR hýbe Mladou Boleslaví‘ ve výši 600 000 Kč byl navýšen Vzdělávací fond ŠKODA AUTO a Nadace Terezy Maxové dětem, ze kterého se o podporu mohou formou otevřeného grantového řízení přihlásit všechny dětské domovy v regionech s výrobními závody automobilky ŠKODA AUTO. Do boleslavského běhu se zapojil i početný tým zaměstnanců společnosti ŠKODA AUTO, který absolvovaným počtem 6 337,2 kilometrů přispěl dětem částkou 126 744 Kč.

„Jsem nadšená, jakého výsledku jsme letos s TERIBEAREM dosáhli. Atmosféra na obou okruzích se nesla v duchu sounáležitosti a radosti a já děkuji všem za to, že nebyli lhostejní a podpořili dobrou věc. Tak na shledanou v příštím roce!,“ uvedla patronka nadace Tereza Maxová.

ŠKODA AUTO s nadací spolupracuje i na projektu ´ROZJEDU TO!´, který motivuje děti a teenagery z dětských domovů k většímu důrazu na vzdělání, osobnímu rozvoji a pomáhá při volbě budoucího povolání. Projektem ´ROZJEDU TO!´ prošlo dosud 104 dětí ve věku 11 až 15 let a v současné době je do něj zapojeno 35 dětí z 5 dětských domovů. Nadstavbou projektu ´ROZJEDU TO!´ je pak Vzdělávací fond ŠKODA AUTO a Nadace Terezy Maxové dětem. Podporuje další vzdělávací aktivity, zlepšování podmínek ke studiu a zajištění materiálních potřeb nezbytných ke studiu. Dosud bylo v rámci tohoto projektu podpořeno 118 dětí.

2019-09-19T09:56:27+02:00 19/09/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.