ŠKODA AUTO již čtvrt století Exportérem roku

ŠKODA AUTO je nejúspěšnější společností v historii udělování tohoto prestižního ocenění. Své prvenství jako Exportér roku zpečetila již pětadvacátým vítězstvím. V letošním roce zvítězila ŠKODA AUTO v kategorii Objem exportu 2018. V roce 2018 vyvezla česká automobilka do zahraničí zboží a služby v hodnotě 378 miliard korun a podílela se tak zhruba 9 % na celkovém exportu České republiky. Slavnostní udílení cen proběhlo včera v prostorách Uměleckoprůmyslového musea v Praze.

„Jsem potěšen, že i letos se nám podařilo obhájit toto významné prvenství. ŠKODA AUTO tak již čtvrt století potvrzuje svou nezastupitelnou roli v exportu České republiky, na kterém se podílí zhruba 9 %. Naše úspěšná série titulů Exportér roku, završená již pětadvacátým vítězstvím v řadě, dokládá dynamický rozvoj našeho podniku v posledních dekádách. I v dalších letech si chceme tuto bilanci udržet a prostřednictvím atraktivní nabídky vozů a služeb získávat nové zákazníky,“ říká Bohdan Wojnar, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast lidských zdrojů. „Navzdory výzvám na důležitých růstových trzích dosáhla ŠKODA v letošním roce již pošesté za sebou milníku 1 milionu dodaných vozů. Tento výsledek jen potvrzuje, že naše atraktivní modelová paleta má na celém světě vynikající ohlas.“

I v letošním ročníku ŠKODA AUTO opět obhájila prvenství v kategorii Objem exportu pro rok 2018. Mezi největší exportní trhy české automobilky v roce 2018 patřily například Čína, Německo, Rusko, Velká Británie nebo Polsko. V roce 2018 vyvezla ŠKODA AUTO do zahraničí zboží a služby v celkové hodnotě 378 miliard korun a podílela se tak zhruba 9 % na celkovém exportu České republiky.

V květnu letošního roku představila ŠKODA AUTO svůj první vůz s plug-in-hybridním pohonem, model SUPERB iV, a také první čistě elektrický vůz CITIGOe iV, a vstoupila tak do éry elektromobility. Jedná se o významný milník ve 124leté historii společnosti. ŠKODA AUTO investuje miliardy do technologií, aby si tak pojistila dlouhodobou budoucnost: jen do alternativních pohonů a služeb pro novou mobilitu samotných investuje 2 miliardy euro. Do konce roku 2022 představí automobilka 30 nových modelů, z nichž 10 bude částečně či plně elektrifikovaných.

2019-12-27T19:27:13+02:00 27/12/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.