ŠKODA AUTO opět uspěla ve studii TOP Zaměstnavatelé

ŠKODA AUTO již podeváté v řadě umístila ve studii TOP Zaměstnavatelé. Česká automobilka, která se řadí mezi největší zaměstnavatele v České republice, obhájila loňské prvenství v oblasti Automobilový a strojírenský průmysl a zvítězila i v nové specializované kategorii za konkrétní projekt z oblasti řízení lidských zdrojů (HR). ŠKODA AUTO tak opět potvrdila svoji pozici jednoho z nejvíce oceňovaných zaměstnavatelů v České republice. Péče o zaměstnance a podpora vzdělávání patří k základním pilířům rozvoje společnosti.

„ŠKODA AUTO nabízí studentům a absolventům vysokých škol široké uplatnění s možností dalšího vzdělávání i profesního a osobního rozvoje,“ říká Bohdan Wojnar, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast řízení lidských zdrojů. „Jedná se nejen o odborné stáže během studia nebo spolupráci během doktorandského studia, ale také o prohlubování odbornosti v rámci jednotlivých profesí. I proto nás velmi těší, že je naše společnost mezi vysokoškoláky dlouhodobě tak vysoko hodnocena.“

Úspěchem jsou i ocenění za projekty z oblasti řízení lidských zdrojů, které ŠKODA AUTO dostala za kariérní web a facebook. „Snažíme se být se studenty v neustálém kontaktu, ať už osobně na školách a akcích nebo v rámci online prostředí. Samozřejmostí je pro nás vytvářet zajímavý obsah na sociálních sítích a webových stránkách i na míru šité komunikační kampaně. Jsme rádi, že tyto aktivity studenti oceňují a dokážeme je zaujmout,“ doplňuje Petra Meliška, vedoucí náboru a HR marketingu.

ŠKODA AUTO cílí na studenty a absolventy dlouhodobě. Automobilka také podporuje jejich následné uplatnění v praxi. Začátkem prosince 2019 byl ukončen první ročník Ceny Laurina & Klementa. Jejím cílem je ocenit nadané studenty a absolventy a jejich závěrečné práce, které vznikají ve spolupráci s firmou. Vítěz získal 80 tisíc korun a vstupenku na nadcházející Mistrovství světa v ledním hokeji.

ŠKODA AUTO v současné době spolupracuje s téměř 20 vysokými školami v České republice a v minulém roce podpořila jejich výzkumné projekty v celkové hodnotě přesahující 100 milionů korun. Novinkou jsou vizuálně unikátní relaxační a studijní prostory, takzvaný UNI.Space, kterými ŠKODA AUTO vylepšuje školní prostředí. UNI.Space automobilka otevřela již na dvou vysokých školách, a to na Univerzitě Pardubice a Vysokém učením technickém v Brně.

Automobilka nabízí studentům odborné placené stáže, absolventům roční mezinárodní Trainee program zahrnující rotaci ve vybraných odděleních včetně zahraničního pobytu v rámci koncernu a rozvojový program pro studenty doktorandského studia.

Studie TOP Zaměstnavatelé je projektem Asociace studentů a absolventů, který probíhá mezi studenty českých vysokých škol. Je realizován ve spolupráci s výzkumnou agenturou GFK, univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery. Česká automobilka se na předních příčkách v hodnocení atraktivity zaměstnavatelů umisťuje pravidelně jak v průzkumech, tak v profesních soutěžích. V minulém roce ŠKODA AUTO například pošesté obhájila první místo v hodnocení studentů technických oborů v průzkumu společnosti Universum, zaujala také frekventanty ekonomických programů a budoucí IT specialisty. Počtvrté uspěla v anketě Zaměstnavatel roku a první příčku obsadila v mezinárodní studii oblíbenosti zaměstnavatelů Randstad Award.

2020-02-17T15:38:37+02:00 17/02/2020|Hlavní strana, Nové vozy, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.