ŠKODA AUTO získala cenu Automotive Lean Production Award

ŠKODA AUTO za svůj projekt „dProdukce“ ve svém českém výrobním závodě v Kvasinách získala renomovanou cenu Automotive Lean Production Award v kategorii „Special Award – Smart Digital Application“. Odborný časopis AUTOMOBIL PRODUKTION a poradenská společnost Agamus Consult vybírali vítěze cen Automotive Lean Production Awards z více než 1 200 kandidátů ze 17 zemí.

Projekt společnosti ŠKODA AUTO nazvaný „dProdukce“ se zabývá digitalizací výrobních procesů v rámci implementace technologií Průmyslu 4.0. „dProdukce“ zefektivňuje bezpapírový provoz montážní linky, šetří čas, zabraňuje chybám a usnadňuje orientaci v dokumentaci, příručkách a na pracovišti. Projekt vychází ze čtyř pilířů – „Vizualizace komplexity“, „Digitální týmová práce“, „Digitální systém kvality“ a „Digitální výrobní dokumentace“.

Česká automobilka koncept zavedla v dubnu letošního roku v závodě v Kvasinách pro montážní linku modelů ŠKODA SUPERB a KODIAQ. ŠKODA AUTO do projektu investovala více než 1,2 milionu eur. Automobilka svůj výrobní závod ve východních Čechách již řadu let průběžně modernizuje, aby jeho kapacity maximálně využila.

Michael Oeljeklaus, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast výroby a logistiky, říká: „Cena Automotive Lean Production Award je dalším dokladem toho, že Kvasiny patří mezi nejpokročilejší výrobní závody na světě. Velice nás těší, že odborná porota náš závod v Kvasinách s teprve nedávno implementovaným projektem „dProdukce“ zvolila za jednu z nejlepších automobilek.“

Cenu za oblast výroby a logistiky převezme Michael Oeljeklaus v rámci 14. kongresu „Automotive Lean Production“, který se bude konat 5. a 6. listopadu 2019 ve společnosti Volkswagen ve Wolfsburgu. Ceny Automotive Lean Production Awards, které každoročně uděluje poradenská společnost Agamus Consult ve spolupráci s odborným časopisem AUTOMOBIL PRODUKTION, se řídí mottem „Učit se od nejlepších“. Cílem iniciativy je etablovat v mezinárodním automobilovém průmyslu měřítko pro štíhlou výrobu a digitalizaci. Při dvoudenní konferenci v listopadu tedy ti nejvýkonnější – best performers – představí své koncepty a nástroje pro štíhlou výrobu.

2019-08-02T08:30:56+02:00 02/08/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.