ŠKODA Connect: příjemná jízda bez komplikací

Nejspíš jste to už mnohokrát při cestách autem zažili – uvízli jste v několikahodinové zácpě, marně hledáte volné místo na zaparkování, nebo bloudíte ulicemi neznámého města. Nic z toho vás ale potkat nemusí. S aplikací ŠKODA Connect si cestování výrazně usnadníte a zpříjemníte. A co víc, o svém autě budete mít přehled, i když zrovna bude stát na parkovišti, nebo ho bude řídit někdo jiný. S trochou nadsázky se dá říct, že budete se svým autem jedno tělo a jedna duše.

Co je to ŠKODA Connect?

Stručně řečeno, jsou to on-line služby dostupné z mobilní aplikace vašeho chytrého telefonu nebo z vašeho počítače. A jaké?

  • služba Infotainment Online, která prostřednictvím připojení vašeho vozu k internetu poskytne informace o dopravě, předpověď počasí, zprávy, zajistí chytrou navigaci v závislosti na aktuální dopravní situaci a poskytne i množství zábavy.
  • služba Care Connect, která zajišťuje vzdálený přístup k vašemu autu, proaktivní servis i asistenci v případě poruchy či nehody. Součástí je i systém Tísňového volání eCall, který zajistí všem cestujícím rychlou a profesionální pomoc v případě nouze.

Co ŠKODA Connect umí?

To, co potěší nejvíc, je fakt, že aplikace ŠKODA Connect je přehledná a uživatelsky velice přívětivá, funguje rychle a precizně, poskytuje snadnější přístup a nový design, který si můžete sami přizpůsobit. A pak už naplno využívat škálu služeb, které zpříjemní cestování, postarají se o váš vůz i o vaši bezpečnost.

Care Connect se postará o auto

Služba Care Connect zajistí, že budete mít neustálý přehled o svém autě. Stačí propojit chytrý mobil s automobilem a během chvíle, víte, kde vůz parkuje, jestli jste ho nezapomněli zamknout, jaký je stav pohonných hmot, či najetých kilometrů. A pokud je Váš vůz vybaven, nezávislým topením,  můžete si ho v zimě v aplikaci na dálku zapnout a vyhřát si tak auto na požadovanou teplotu.

Pokud se chystáte na cestu, můžete si cestu naplánovat už v klidu doma na svém tabletu či telefonu a pak už jen odeslat data do navigačního systému ve svém autě přes službu Care Connect. Ráno je vše připraveno, stačí vyrazit. Auto budete mít pod kontrolou, i když ho třeba půjčíte dětem na víkend. Pokud by vaše ratolesti vyrazily s vaším vozem třeba na nějaké privátní závody, mobil vám to prozradí.

Součástí je i funkce Proaktivní servis, která pomůže řešit závady nebo jiné problémy vašeho vozu tak, že automaticky kontaktuje vašeho servisního partnera, nebo rovnou přivolá pomoc. To ostatně umí i služba Tísňové volání. Díky trojici přehledných tlačítek na stropě auta nad sedadlem řidiče můžete snadno a rychle zavolat pomoc. V případě, že čidla v autě rozpoznají závažnou nehodu, funkce Tísňového volání eCall se aktivuje automaticky, více ZDE.

Auto v mobilu, internet v autě

„Ze všech funkcí, které ŠKODA Connect nabízí, stavím nejvýš propojení se servisem. Pro zákazníky je to rozhodně skvělá služba,“ poznamenal Radek Prošek, vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA za AMOND. A přidal i náhled do „druhé větve“ služby, kterou je Infotainment Online. „Tady ze všeho nejvíc oceňuji aktuální dopravní informace, díky nimž se lze vyhnout různým dopravním komplikacím a zpožděním na cestách,“ dodal Radek.

Zatímco služba Care Connect je vlastně auto v mobilu, Infotainment Online je internet v autě. Modely Škoda Scala či Kamiq  už jsou plně on-line, ostatní typy potřebují pro tuto službu dodatečné internetové připojení. Ale větší problém to není – internet lze nasdílet z vašeho mobilu, nebo si pořídit adaptér USB a do něj zasunout datovou kartu SIM.

A pak už naplno využívat aktuální dopravní informace o provozu a na jejich základě využívat navigaci s trasami, kde je situace nejlepší. Zrovna tak ale můžete vyhledat nejbližší benzinové pumpy, případně ty s nejnižšími cenami pohonných hmot. A zrovna tak se dozvíte předpověď počasí na cestu, či v cílové destinaci, stejně jako budete mít přísun aktuálních zpráv, více ZDE.

Chcete vědět ještě víc, žádný problém. S důvěrou se obraťte na naše prodejce:

2019-10-21T13:36:37+02:00 21/10/2019|Hlavní strana, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.