ŠKODA KAROQ se již vyrábí také v závodě v Nižním Novgorodu, od podzimu 2020 se bude vyrábět i v Bratislavě

Společnost ŠKODA AUTO reaguje na trvale vysokou poptávku po modelu ŠKODA KAROQ: Dnes začala sériová výroba tohoto kompaktního SUV v Nižním Novgorodu. Ruský závod je po závodech v Kvasinách, Mladé Boleslavi a Ning-po dalším výrobním závodem modelu KAROQ. Od podzimu 2020 se bude tato modelová řada vyrábět také v Bratislavě.

Michael Oeljeklaus, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast výroby a logistiky, zdůraznil: „Od svého uvedení na trh v říjnu 2017 jsou naši zákazníci na celém světě naším kompaktním SUV nadšeni. Poptávka výrazně převyšuje nabídku. Díky výrobní spolupráci v rámci závodů koncernu Volkswagen a spolupráci s naším výrobním partnerem GAZ v Rusku teď můžeme vyrábět model KAROQ ve vyšších počtech a ještě lépe uspokojovat vysokou poptávku po tomto modelu.“

V Nižním Novgorodu se model KAROQ kompletuje z CKD (Completely-Knocked-Down) dílů. Jako třetí modelová řada značky ŠKODA doplňuje KAROQ v tomto ruském závodě vyráběné modelové řady OCTAVIA a KODIAQ.

Ve slovenské metropoli Bratislavě se od podzimu 2020 budou montovat vozy ve stavu rozloženosti Medium-Knocked-Down (MKD). Karoserie modelu KAROQ se budou i nadále vyrábět a lakovat v závodě v Kvasinách. Ve slovenské metropoli vzniká mimo jiné i plně elektrický model ŠKODA CITIGOe iV.

ŠKODA KAROQ – důležitý pilíř SUV strategie
Už zhruba dva roky po zahájení výroby dosáhl KAROQ v polovině září 2019 hranice čtvrt milionu vyrobených kusů. V uplynulém roce dodala česká automobilka svým zákazníkům na celém světě 115 700 vozů KAROQ, v roce 2019 to za prvních jedenáct měsíců bylo 137 700 vozů. KAROQ je tak v současné době jedním z nejžádanějších modelů značky ŠKODA.

2020-01-05T21:09:11+02:00 05/01/2020|Hlavní strana, Nové vozy, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.