ŠKODA získala cenu ,Red Dot‘ za zdařilou komunikaci značky

ŠKODA přesvědčila porotu soutěže ,Red Dot Award: Brands & Communication Design 2019‘ svou zdařilou komunikací značky a získala tak renomovanou cenu, Red Dot‘ v kategorii ,Brands‘. Vyznamenání je považováno za pečeť kvality za vysokou výtvarnou kvalitu a kvalitní design. Už na jaře letošního roku získala ŠKODA SCALA cenu ,Red Dot‘ za vynikající produktový design. 

Do soutěže ,Red Dot Award: Brands & Communication Design 2019‘ poslaly podniky, designéři a agentury z 54 zemí téměř 8 700 prací z oblasti designu značky a komunikace. Aby přesvědčili porotu, složenou z 25 mezinárodních odborníků, musí firmy prokázat vizi, hodnoty značky a mimořádnou identitu a odlišit se od konkurence. Důležitou roli přitom hraje také komunikace značky. Prestižní cenu ,Red Dot‘ v kategorii ,Brands‘ získala společnost ŠKODA AUTO vedle prezentace značky v mezinárodních webových stránkách ŠKODA Storyboard za letos uvedenou marketingovou kampaň „For whatever drives you“ a za třísvazkovou ŠKODA AUTO kroniku, která byla vydána také letos.

Jens Katemann, vedoucí Komunikace společnosti ŠKODA AUTO, zdůrazňuje: „Komunikaci promýšlíme uceleně. Online-platforma ŠKODA Storyboard, kterou společně provozují oblasti komunikace a marketingu, nabízí nejrůznějším cílovým skupinám příběhy a informace o celém škodováckém světě, využíváme v ní širokou paletu multimediálních formátů a kanálů. Za úspěchem stojí široký záběr témat a kreativní styl vyprávění. Jeden příklad za všechny: Digitální tiskovou mapu ke světové premiéře nové generace modelu ŠKODA OCTAVIA si prostřednictvím ŠKODA Storyboardu prohlédlo více než 54 000 novinářů, blogerů a fanoušků značky. To, že porota zároveň ocenila i naši novou kroniku, je důkazem toho, že kvalitní a zajímavě pojaté tiskové formáty budou i nadále hrát důležitou roli v moderní komunikaci tradičních témat.“

Marc-Andreas Brinkmann, vedoucí marketingu společnosti ŠKODA AUTO, dodává: „Ucelený koncept marketingu a inovativní obsahy nabývají na významu pro dosažení jednotného, atraktivního a autentického vnímání značky. Tuto autenticitu například zprostředkovává naše globálně zaměřená kampaň „For whatever drives you“. Do popředí staví filozofii a hodnoty značky ŠKODA: být inovativní, překvapivá a lidská a usnadňovat život. Současně oslavuje i pestrou skladbu našich zákazníků a povzbuzuje je k tomu, aby poslechly svůj vnitřní motor a svou osobní motivaci. Těší nás, že se nám podařilo přesvědčit porotu soutěže ‚Red Dot Award‘ našimi kreativními nápady, strategiemi a platformami.“

ŠKODA se prezentuje jako mimořádně mnohotvárná značka. Česká automobilka v příštím roce oslaví 125. výročí svého založení a v květnu představením modelů CITIGOe iV a SUPERB iV vstoupila do éry elektromobility. ŠKODA se kromě toho prezentuje v rámci různých sponzoringových aktivit. Automobilka už dlouhá léta z pozice oficiálního partnera podporuje mezinárodní sportovní podniky jako Tour de France Mistrovství světa v ledním hokeji. ŠKODA má kromě toho i 118letou úspěšnou tradici na poli motoristického sportu.

ŠKODA SCALA získala cenu ,Red Dot‘ za vynikající produktový design
Už na jaře ocenila mezinárodní odborná porota nový kompaktní model ŠKODA SCALA prestižní cenou ,Red Dot‘ za produktový design, vozy značky ŠKODA tak dosud získaly celkem 13 cen ,Red Dot‘.

2019-12-08T19:04:35+02:00 08/12/2019|Hlavní strana, Nové vozy, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH VOZŮ (ZŮSTÁVÁME ALE ON-LINE A PRO VÁS K DISPOZICI od 8 do 16 HOD). 
PRODEJ OJETÝCH VOZŮ JE ČÁSTEČNĚ PŘEMÍSTĚN PŘES NÁŠ SALÓN, ABYCHOM TAK PLNĚ RESPEKTUVALI OPATŘENÍ A  OCHRANU VAŠEHO ZDRAVÍ. .
SERVISNÍ SLUŽBY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU! PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ). PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 
8 DO 16 HODIN
.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI. V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.