Golf Sportsvan je celkovým vítězem testů AUTO TEST 2015

Golf Sportsvan je celkovým vítězem hodnocení vozidel časopisem AUTO TEST v roce 2015. Oblíbený všestranný model značky Volkswagen se prosadil mezi téměř 500 konkurenty a dosáhl nejvyššího celkového počtu bodů ze všech testovaných vozidel. Ocenění bylo předáno v rámci mezinárodního autosalonu IAA ve Frankfurtu.

Golf Sportsvan patří podle časopisu AUTO TEST mezi nejlepší vozidla roku v celkovém hodnocení. Všestranný model přesvědčí svými sportovními proporcemi a mimořádně prostorným a variabilním interiérem (mj. zadní lavice podélně posuvná v rozsahu 180 mm). Golf Sportsvan se může pochlubit také objemem zavazadlového prostoru více než 1500 litrů, nejmodernějšími asistenčními systémy a rozsáhlou nabídkou audiosystémů a navigačních systémů.

AUTO TEST patří mezi nejrenomovanější časopisy v Německu se zaměřením na testy vozidel. Každý rok podrobuje důkladné analýze přibližně 500 modelů vozidel všech tříd – od nejmenších vozů až po SUV. Redakce při testech ujede přibližně 1,8 milionu kilometrů za rok. D hodnocení v klasických testech, srovnávacích testech a článcích pro usnadnění nákupu zahrnuje klasická kritéria, jako jsou zrychlení, „pružné“ zrychlení, brzdná dráha a spotřeba paliva, ale také kvalitu vozidla, bezpečnost, hodnotu při následném prodeji, nabídku výbavy na přání a provozní náklady.

2015-09-14T07:29:17+02:00 14/09/2015|Hlavní strana, Nové vozy, Volkswagen|