Speciální výstava ocenění značky za posledních 20 let

ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi prezentuje na speciální výstavě milníky více než 120 let výroby automobilů v podobě nejdůležitějších ocenění pro značku a modely od roku 1996.
​ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi prezentuje v rámci své stálé expozice mnoho historických vozidel, která ilustrují cestu od počátků firmy až po dnešní globální úspěšnou značku. Sbírku nyní doplňuje speciální výstava: muzeum vystavuje nejdůležitější ocenění a vyznamenání, které modely ŠKODA od roku 1996 získaly. Výstava potrvá do konce září 2016.

Od roku 1996 udělil mezinárodní odborný automobilový tisk a renomované organizace značce ŠKODA a jejím modelům na 690 ocenění, přičemž jejich počet rok od roku roste. Většinu cen získal klíčový model značky: ŠKODA OCTAVIA je už po léta nejčastěji oceňovaným modelem automobilky ŠKODA. Premiéra kompaktního modelu před 20 lety předznamenala pro českou tradiční značku start do nové epochy. S tímto doposud nejprodávanějším modelem ŠKODA totiž započala úspěšná historie firmy ŠKODA jako součásti koncernu Volkswagen. Dnes prodává ŠKODA ve stovce zemí více než milion vozů ročně.

V minulém roce obdržela ŠKODA doposud rekordní počet 125 ocenění, v prvním pololetí roku 2016 značka posbírala už více než 50 různých vyznamenání. K renomovaným cenám patří ocenění odborných časopisů What Car? a Auto Express z Velké Británie, Auto Trophy a Zlatý volant z Německa, mezinárodní vyznamenání za spokojenost zákazníků od J.D. Power, zvláštní ocenění dopravní iniciativy Euro NCAP a celosvětově uznávaná pečeť kvality Red Dot Design Award.

Aktuální speciální výstava ve ŠKODA Muzeu shrnuje mnoho důvodů, pro které jsou miliony zákazníků na celém světě nadšeny bohatou a pestrou modelovou paletou tradiční české značky. Nejdůležitější vyznamenání za posledních 20 let podtrhují typické přednosti značky ŠKODA, jako je nadprůměrná prostornost, vynikající poměr cena/hodnota, atraktivní design, špičková spolehlivost a maximální užitek díky mnoha praktickým detailům v duchu Simply Clever.

Chytře koncipovaný videoprůvodce provází návštěvníky výstavy množstvím cen a pohárů. Modely a jejich vyznamenání jsou na cestě časem přehledně znázorněny rok za rokem.

ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi bylo roku 2012 znovuotevřeno po rozsáhlé rekonstrukci. Nachází se v jedné z nejstarších továrních budov automobilky ŠKODA a provádí návštěvníky pestrou historií třetí nejstarší dodnes vyrábějící automobilky. Na 1800 čtverečních metrech mají návštěvníci muzea možnost vidět to nejlepší z českého inženýrského umění. Jízdní kola a motocykly z raného období české manufaktury, historické sériové modely, prototypy a závodní vozy a také spousta dalších exponátů osvětluje vzrušující cestu firmy napříč více než 120 lety.

Víte, že ŠKODA AUTO:
› je jednou z nejstarších automobilek na světě. Společnost založená v roce 1895, v období počátků automobilu, dodnes sídlí v Mladé Boleslavi,
› má v současnosti následující modelové řady osobních automobilů: CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, YETI, KODIAQ a SUPERB,
› v roce 2015 dodala zákazníkům celosvětově více než 1 milion vozů,
› od roku 1991 patří Volkswagenu, jednomu z globálně nejúspěšnějších automobilových koncernů. ŠKODA AUTO v koncernovém svazku samostatně vyrábí a vyvíjí vedle vozů také komponenty jako motory a převodovky,
› provozuje tři výrobní závody v České republice; vyrábí v Číně, Rusku, na Slovensku a v Indii většinou prostřednictvím koncernových partnerství, dále také na Ukrajině a v Kazachstánu ve spolupráci s lokálními partnery,
› zaměstnává celosvětově více než 26 600 pracovníků a je aktivní na více než 100 trzích.

2016-10-12T11:23:26+02:00 12/10/2016|Hlavní strana, Nové vozy, Ojeté vozy, Škoda|
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.