Volkswagen Polo již od 246.900,-Kč

Zatímco zvenčí vyzařuje Polo sportovní temperament, v interiéru sází vše na komfort. Nabízí harmonické prostředí, v němž se budete cítit příjemně i na delších cestách. Všechny ovládací prvky jsou účelně a logicky uspořádány v přímém a pohodlném dosahu řidiče.

V akční linii Start nabízí Polo maximální požitek z jízdy, účelnost a komfort. Na vše se zde můžete spolehnout – od lakovaných černých aplikací na ovládacích prvcích, přes promyšlenou ergonomii celého interiéru, až po potahovou látku „Grip“. Vše je pečlivě zpracováno a vytváří stylové prostředí. Bezpečnostní výbava sériově zahrnuje například elektronický stabilizační systém ESC, asistenta pro rozjezd do kopce a moderní systém airbagů.

Polo Start je sériově dodáváno v třídveřové verzi a ještě více tak zdůrazňuje svoji sportovní kompaktnost. Komfort v interiéru zdůrazňuje sériově dodávaná klimatizace a sériově dodávané rádio Composition Touch s 5″ černobílým dotykovým displejem.

Nový Volkswagen Polo Start lze pořídit již za 246 900 Kč v kombinaci s tříválcovým motorem 1.0 44 kW/60 k, zatímco výkonnější varianta litrového tříválce s 55 kW/75 k přijde na 250 900 Kč.

Motorizace se vyznačují příznivou výkonovou charakteristikou, kultivovaným během, velmi nízkou spotřebou paliva a navíc splňují emisní normu Euro 6.

Bohatá výbava linie Start

– Osvětlení zavazadlového prostoru
– Klimatizace
– Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách
– Rádio Composition Touch
– Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
– Tónovaná skla
– Hlavový a boční airbag vpředu
– Výškově i podélně nastavitelný volant
– 3 hlavové opěrky vzadu
– Halogenové světlomety

Zaujala Vás tato nabídka? Potřebujete auto vidět nebo znát více informací? Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 1234 00!

Akční nabídka platí do 30.6.2016 nebo do vyprodání zásob.

2016-04-25T07:46:55+01:00 25/04/2016|Hlavní strana, Nové vozy, Volkswagen|