Vstup do nové třídy: Nový T-Roc

Volkswagen představí nový T-Roc, který vnese svěží vítr do třídy kompaktních SUV. Zcela nově vyvinutý crossover nadchne atraktivními proporcemi, progresivním designem a mnoha inovacemi.

Nový T-Roc kombinuje suverénní charakter SUV s agilitou sportovního kompaktního modelu, takže je ideálním vozidlem do městského provozu i pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Oba zmíněné atributy se odrážejí také v designu, který přebírá prvky terénních vozidel a uvádí je v soulad s dynamickým a městským charakterem. T-Roc je zároveň jednoznačně rozpoznatelný jako Volkswagen. Přídi propůjčuje originální vzhled široká maska chladiče s integrovanými dvojitými světlomety. Ukazatele směru a světlomety pro denní svícení/odbočování jsou uloženy odděleně v nárazníku, což platí i pro tzv. „světelný podpis“, díky němuž je T-Roc nezaměnitelný i za tmy. Předprodej modelu T-Roc je plánovaný na letošní říjen, uvedení na český trh pak na začátek roku 2018.

Volkswagen nabídne na následujících odkazech živý přenos ze světové premiéry modelu T-Roc, která se uskuteční 23. srpna od 20:00 h:
V němčině: http://volkswagen.gomexlive.com/vw_live_pk/?lang=de
V angličtině: http://volkswagen.gomexlive.com/vw_live_pk/?lang=en

2017-08-22T18:06:56+01:00 22/08/2017|Hlavní strana, Nové vozy, Volkswagen|