Adaptivní podvozek pro vozy ŠKODA Octavia RS

Adaptivní podvozek DCC s novými funkcemi

Dynamické jízdní vlastnosti zajišťuje vozům RS standardně dodávané progresivní řízení a speciální nastavení sportovního podvozku. ŠKODA OCTAVIA RS nabízí ve spojení s motory 2,0 TSI a 2,0 TDI také snížení podvozku o 15 mm.
Na přání je k dispozici také Adaptivní podvozek DCC, který automaticky upravuje tlumicí charakteristiku a který v režimu Sport umožňuje velmi sportovní jízdu. V rámci volby jízdního režimu také poprvé nabízí v rámci jednotlivých režimů možnost navolit si jednotlivé parametry, například tlumicí charakteristiku, charakteristiku řízení nebo řazení automatické převodovky DSG, na displeji centrální obrazovky pomocí posuvné lišty dle vlastních preferencí.
V případě modelu s plug-in hybridním pohonem zůstává světlá výška v kombinaci s DCC stejná jako u standardního modelu. Lepší trakci předních kol zajišťuje v případě verzí s motorem TSI elektronicky řízená uzávěrka diferenciálu na přední nápravě VAQ.
Obě nejvýkonnější varianty jsou vybaveny sedmnáctipalcovými brzdami. Naftová verze modelu RS je vybavena šestnáctipalcovými brzdami na přední nápravě a patnáctipalcovými brzdami na zadních kolech.

Další informace Vám poskytne náš prodejní tým ŠKODA AMOND.
Kontakt zde : https://www.amond.cz/kontakt