Lukáš Hejlík mapuje gastronomickou scénu v ČR za volantem vozu Volkswagen

Lukáš Hejlík mapuje gastronomickou scénu v ČR za volantem vozu Volkswagen

Nový ambasador značky Volkswagen

Volkswagen navázal spolupráci s Lukášem Hejlíkem, který se stal ambasadorem značky v České republice. Oblíbený herec, moderátor a autor Gastromapy Lukáš Hejlík převzal v rámci nového partnerství klíčky od vozu Volkswagen Arteon Shooting Brake, s nímž se vydává za výjimečnými gastronomickými podniky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

"Je skvělé, že mohu představit Lukáše Hejlíka jako nového ambasadora značky Volkswagen,“ říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.
„Lukáš Hejlík je v rámci svých rozmanitých aktivit v kultuře a gastronomii neustále na cestách. Partnerství se značkou Volkswagen, která je poskytovatelem komfortní, bezpečné a spolehlivé mobility, je proto přirozeným krokem. Lukášovi přeji za mnoho šťastných kilometrů za volantem Arteonu Shooting Brake a sám se těším
na gastrotipy, které budou stát za návštěvu a ochutnání.“ 

Lukáš Hejlík se nyní vydává na své pravidelné Výlety s Gastromapou, jichž je Volkswagen novým partnerem, v útulném interiéru modelu Volkswagen Arteon Shooting Brake. Novinka značky z Wolfsburgu je pro cestování ve velkém stylu jako stvořená a na první pohled zaujme expresivním a avantgardním designem s atletickými liniemi a sportovně stylizovanou zadní partií. Punc výjimečnosti dodává Arteonu také sofistikovaný interiér s digitalizovaným ovládáním a zobrazováním, kvalitními materiály a precizním zpracováním. O bezpečnost a komfort se starají inovativní technologie, zahrnující mimo jiné asistenční systémy IQ.DRIVE v čele s asistentem „Travel Assist“ pro částečně automatizovanou jízdu rychlostí až 210 km/h.