Výhody Das WeltAuto

Výhody Das WeltAuto

Prověřené, kvalitní a spolehlivé ojeté vozy.

Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značky Volkswagen.

Garantovaný stav kilometrů a původu vozu

Jsme si vědomi toho, že s koupí ojetého vozu může být spojena s řadou nástrah. Mezi nejčastější rizika patří stočený tachometr a zkreslené údaje o původu a historii vozu.

Za pomoci interních systémů koncernu Volkswagen prověřují prodejci Das WeltAuto u každého vozidla technický stav, servisní historii, možné právní vady a stav tachometru. Prodejci navíc v této oblasti úzce spolupracují se společností Cebia, jež je na českém trhu již více než 20 let leaderem v prověřování původu a historie vozidel. K vozu zakoupenému v Das WeltAuto obdržíte Cebia report, ve kterém je garantován stav tachometru, stáří vozu i potvrzení, že vůz není předmětem financování

Garance technického stavu

Každé vozidlo prodávané u nás v síti Das WeltAuto je po technické stránce prověřeno v našem autorizovaném servisu. Za pomoci servisního technika je technický stav zhodnocen a veškeré údaje jsou zaznamenány v zápisu o technickém stavu motorového vozidla - tento dokument je vám při koupi vozu plně k dispozici. Jako prodejce Das WeltAuto garantujeme technický stav vozidla při prodeji a zákazníkovi vždy poskytujeme pravdivé, úplné a transparentní informace.

Výhodné financování a pojištění

Rozhodnete-li se pro vůz z našeho programu Das WeltAuto, máte díky úzké spolupráci s Volkswagen Financial Services možnost dosáhnout na výhodné nabídky financování. Konkrétní nabídka financování vámi vybraného vozu sestavená prodejcem s přihlédnutím k Vašim individuálním možnostem a potřebám je u nás standardem.

Záruka 12/24 měsíců

Pro ochranu před vzniklými náklady spojenými s případným selháním důležitých součástek a zařízením vozu po uplynutí tovární záruky pro vás máme záruku Das WeltAuto. Záruku v délce trvání až dva roky si můžete sjednat pro vozy se stářím až do sedmi let a do nájezdu až 200 000 km. Pokud si u nás pořídíte vůz do pěti let stáří a do nájezdu 150 000 km a využijete pro financování vašeho vozu vybrané typy finančních produktů od Volkswagen Financial Services, máte navíc nárok získat záruku úrovně Gold na jeden rok zdarma.

Individuální úprava vozu – autorizovaný servis

Součástí prodeje vozu je v rámci programu Das WeltAuto i představení naší nabídky našeho autorizovaného servisu. K vozu, který si u nás koupíte, máte možnost dokoupit si originální příslušenství a díly, případně si nechat vůz upravit dle svých potřeb u nás v autorizovaném servisu.

Oceňování a výkup

Přes program Das WeltAuto můžete vůz nejen koupit, ale zároveň své stávající vozidlo i prodat a nechat jej u nás na protiúčet. Naši profesionálové z Das WeltAuto Vám věnují maximální péči při oceňování Vašeho vozu a nabídnou optimální řešení pro prodej. Krédem programu Das WeltAuto je individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Předváděcí jízda

Předváděcí jízda je důležitým nástrojem, který vám slouží k vyzkoušení jízdních vlastností a komfortu, který vůz poskytuje. Předváděcí jízdu ve zvoleném voze vám doporučujeme v každém případě absolvovat - ani při koupi ojetého vozu není výjimkou, že to, co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Kromě technických a jízdních vlastností je velmi důležitý i váš subjektivní pocit, vůz vám musí takříkajíc sednout. Předváděcí jízda je proto u nás naprostou samozřejmostí.

Technická příprava vozu před prodejem

Velký důraz klademe na to, abyste se při koupi ojetého vozu cítili stejně komfortně, jako kdybyste kupovali vůz nový. Stejně tak i v případě technické přípravy vozu před prodejem, která je velmi podobná předprodejnímu servisu u nových vozů.

Výměna vozu

Může se stát, i když to bývá skutečně jen velmi ojediněle, že po koupi vozu zjistíte, že vám vůz z nějakého důvodu nevyhovuje. Pro tento případ existuje řešení v podobě výměny vozu. Tuto možnost můžete využít do tří dnů od koupě při maximálním nájezdu 500 km. Po dohodě s naším prodejcem můžete vůz vyměnit za jiný, a to za stejně drahý nebo za dražší. Máme právo nechat si uhradit náklady spojené s užitím vozidla a účtovat si administrativní poplatek, který však může být v maximální výši 1 000 Kč/den.

Záruka mobility

Záruka mobility platí na vozy z kategorií Roční vozy a Das WeltAuto, které pravidelně navštěvují autorizovaný servis dle podmínek výrobce, a její rozsah je stejný jako v případě nových vozů.

Vaše dotazy Vám rád zodpoví náš prodejní tým DWA AMOND.
Nabídku našich ověřených ojetých vozů naleznete zde : https://www.amond.cz/ojete-vozy