Servis / Audi Service - Je čas na Audi sezonní servis

Audi Service - Je čas na Audi sezonní servis

Audi Service - Je čas na Audi sezonní servis

Audi | 21.10.2021

Je na čase vyrazit a užít si zimní sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou zimních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše servisní služby a užijte si bez obav každou cestu.

Let‘s Ride. Let‘s Travel. Let‘s Have Fun.

25% zvýhodnění

na transportní systémy

Střešní box na lyže a zavazadla

Uzamykatelný a s otevíráním z obou stran pro pohodlné nakládání a vykládání. S vnitřním držadlem pro uzavření boxu. Jednoduchý rychloupínací systém vč. omezení utahovacího momentu. Poloha posunutá vpřed umožní lepší přístup k zavazadlovému prostoru

Maximální možná nosnost 75 kg

17 190 Kč 22 920 Kč 405 l

Střešní box na lyže

Střešní příčníky

Střešní nástavby, jako je nosič jízdních kol, nosič lyží a snowboardů a nosič kajaku, lze namontovat rychle a jednoduše. Použitý materiál, jako například dosedací nožky, krytky a obložení, jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Mechanické díly jsou zhotoveny z velmi kvalitního, povrstveného ocelového plechu.

6 580 Kč 8 770 Kč pro Q7, A6 Avant, A6 Allroad

Lyže

Bližší informace o použitelnosti příslušenství a dílů pro konkrétní vozidlo Vám podají naši Audi servisní poradci. Akční nabídka platí do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.
Novinka

Nový design střešních boxů

na lyže a zavazadla

Nový design Audi s vylepšenou aerodynamikou díky plochému, sportovnímu vzhledu. Černá brillant s možností nalepení ozdobné fólie s kruhy Audi. Luxusní vzhled s viditelnými spojovacími prvky. Uzamykatelný, s otevíráním z obou stran a s centrálním vícebodovým uzamykáním pro pohodlné nakládání a vykládání. Snadná a rychlá montáž díky systému Powerclick. Systém s oddělenou funkcí uzavírání a otevírání a s indikací stavu uzavřeno a otevřeno. Rychloupevňovací systém včetně omezení momentu. Maximální možná nosnost 75 kg. Testováno City Crash.

Střešní box na lyže a zavazadla

16 860 Kč250 l

18 500 Kč310 l

24 550 Kč430 l

Střešní box na lyže a zavazadla

ledovcově bílá
Střešní box na lyže a zavazadla
stříbrná Florett
Střešní box na lyže a zavazadla
červená Tango
Střešní box na lyže a zavazadla
šedá Daytona
Střešní box na lyže a zavazadla
Plastová podložka do zavazdlového prostoru

Ochranná plastová podložka do zavazadlového prostoru

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním.

K dispozici pro všechny modely. Uvedená cena platí pro: Q7

2 810 Kč

Gumové koberce

Uvedená cena platí pro: Q8

1 700 Kčpřední

1 380 Kčzadní

Plastová podložka do zavazdlového prostoru

Audi originální díly®

Vše do sebe dokonale zapadá. Audi originální díly® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti, přesného zpracování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty.

10% zvýhodnění

na startovací baterie

Baterie 70 Ah / 420 A se zvýhodněním 10 %

Uvedená cena platí pro: Audi Q3, A6, A7

5 930 Kč 6 580 Kč

Baterie 70 Ah / 420 A se zvýhodněním 10 %

Vložka vzduchového filtru

Vložka vzduchového filtru

Uvedená cena platí pro: Audi A3, Q3, TT

820 Kč

Bližší informace o použitelnosti příslušenství pro konkrétní vozidlo Vám poskytnou naši servisní poradci. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Můj sezonní servis

Sezonní servisní prohlídka

Před novou motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

od 700 Kč

Výměna startovací baterie

Baterie 72 Ah/380 A

Pro modely: Audi Q3/S3, 2,0 TDI, 103 kW

7 710 Kč

Více o Audi servisních úkonech

Výměna brzdových destiček a kotoučů vzadu

Pro modely: Audi Q3/S3, 2,0 TDI, 103 kW

10 250 Kč

Stírátka s bonusem

Stírátka

s bonusem

Při koupi a výměně sady stírátek získáte jako bonus 1 l originálního koncentrátu zimní směsi do ostřikovačů jen za 1 Kč.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Stírátka s bonusem

Můj Audi Pneuservis

Výměna letních kol za zimní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

od 900 Kč

Více o Audi Pneuservisu
Pneuservis

Ne každá pneumatika obstojí a stane se Audi originální pneumatikou

Měřítka pro naše pneumatiky jsou výrazně přísnější než zákonné předpisy. Základní požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost pneumatik pokrývají 3 faktory na energetickém štítku EU - spotřeba paliva, přilnavost za mokra a vnější hlučnost.

Jen pro faktor přilnavosti testují nezávislé zkušebny průměrně 15 kritérií. Tato sjednocená kritéria sice mají vypovídací hodnotu, Audi jde však ještě dál: u originálních pneumatik Audi se sledují nejenom 3 faktory, ale 50 výkonnostních parametrů, které se zohledňují při jejich vývoji.

Štítek navíc nerozlišuje letní a zimní pneumatiky ani vlastnosti vozidla. Audi pneumatiky tak musí obstát asi v 50 zkouškách, abychom je mohli označit přívlastkem Audi originální pneumatiky.

Pneu

Audi Assistance

Vždy, když potřebujete přivolat pomoc, kontaktujte asistenční službu Audi Assistance od autorizovaných partnerů značky Audi. Máte jistotu, že získáte profesionální služby od výrobce Vašeho vozu.

Volejte 800 123 000 nebo +420 261 104 364

Dovoláte se do profesionálního call-centra, kde od Vás získají potřebné informace a v co nejkratším čase pro Vás zajistí pomoc od nejbližšího servisního partnera Audi. Telefonních čísel je možno využít také v případě dopravní nehody.

  • Pokud máte poslední servisní prohlídku provedenou u servisního partnera Audi, máte standardní nárok na službu „Záruka mobility Audi“ bez ohledu na stáří Vašeho vozu, např. odtah, náhradní vůz, přenocování, taxi, pokračování v cestě. (Platí po celé Evropě, podrobný rozsah plnění naleznete na www.audi.cz)
  • Autorizovaný servisní partner Audi rozhodne, zda se v konkrétním případě jedná o záruční opravu či nikoliv, a nabídne Vám pro Vás finančně nejvýhodnější variantu opravy. V případě nehody vyřídí formality s pojišťovnami a vůz opraví dle standardů Audi.

Vaše důvěra a jistota řidiče vozu Audi je pro značku Audi to nejdůležitější. V případě jakýchkoliv dotazů využijte e-mail: infolinka@audi.cz.

Audi Assistance
Audi Assistance

Aplikace myAudi

Propojte Vaše Audi s Vaším životem

Aplikace myAudi propojí Vaše Audi s Vaším každodenním životem, přičemž do něj vnese prostřednictvím inovativních funkcí a služeb Audi connect mnohem více komfortu.

Získejte informace o svém vozidle v reálném čase, což znamená, že budete mít stálý přehled o množství paliva v nádrži, aktuálním dojezdu, servisních prohlídkách, výstrahách atd. Prostřednictvím aplikace si můžete předem pohodlně naplánovat své cesty a výsledné trasy a cíle poslat přímo do palubního systému ve voze. Na dálku můžete ovládat dokonce i nezávislé vytápění nebo odemykání a zamykání dveří.

V závislosti na konkrétním modelu a výbavě Vašeho Audi se dostupnost služeb může lišit.

Více na www.audi.cz

aplikace myAudi

aplikace myAudi

Tudy cesta nevede

Staré baterie a pneumatiky nepatří do lesa, ani příkopů.

Baterie s ukončenou životností a opotřebované pneumatiky předejte na veřejné místo zpětného odběru nebo v našem autorizovaném servisu

Tudy cesta nevede

Objednejte si servis vozu

Potvrzuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé a s odesláním formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů.

Děkujeme za Vaší objednávku, v nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat