ŠKODA Citigo 2018-11-14T13:32:48+02:00

ŠKODA Citigo

Buďte cool. Tento městský vůz si vás získá nejen agilními jízdními vlastnostmi a lehkostí, s níž zaparkuje. Uhrančivé detaily vozu dodají vašim projížďkám po městě jedinečný náboj a pocit svobody.

Online konfigurátor vozu

Nové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Už na první pohled si budete jistí, že se díváte na vůz ŠKODA. Design malého městského auta nese typické znaky značky a tvůrci si dali záležet, aby optimálně využili veškerý dostupný prostor do posledního milimetru.

Citigo nastavuje měřítka přirozené krásy. Z interiéru i exteriéru vozu vyzařuje vysoká kvalita a preciznost ve všech ohledech.

Hledáte, jak se ve městě zabavit? Nastupte do nového vozu Citigo. Stejně jako u všech ostatních modelů ŠKODA, i při vývoji Citigo byla bezpečnost na prvním místě, proto je vybavené celou řadou aktivních a pasivních bezpečnostních prvků.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH VOZŮ (ZŮSTÁVÁME ALE ON-LINE A PRO VÁS K DISPOZICI od 8 do 16 HOD). 
PRODEJ OJETÝCH VOZŮ JE ČÁSTEČNĚ PŘEMÍSTĚN PŘES NÁŠ SALÓN, ABYCHOM TAK PLNĚ RESPEKTUVALI OPATŘENÍ A  OCHRANU VAŠEHO ZDRAVÍ. .
SERVISNÍ SLUŽBY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU! PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ). PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 
8 DO 16 HODIN
.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI. V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.