ŠKODA Kamiq 2019-06-13T11:09:45+01:00

ŠKODA Kamiq

ŠKODA KAMIQ je městský crossover, který přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu ŠKODA oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytváří si své vlastní.

Online konfigurátor vozu

Nové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Usnadněte si život s konektivitou nové generace díky funkcím, které zahrnují zabudovanou eSIM kartu a bezdrátové spojení mezi vaším chytrým telefonem a vozem pomocí bezdrátového připojení SmartLink+.

Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A KAMIQ se v tomto ohledu nijak neliší, protože plynule spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály.

Každodenní život ve městě a jeho okolí může být docela náročný. Abychom to zvládli, je KAMIQ vybaven naší nejlepší převodovkou pro městskou džungli, takže si se vším dokážete hravě poradit.

Stejně jako u každého jiného vozu značky ŠKODA je také u vozu KAMIQ bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systémů, např. asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Protect Assist).