ŠKODA Rapid Spaceback 2018-11-14T13:29:24+01:00

ŠKODA Rapid Spaceback

Výjimečný design modelu ŠKODA Rapid Spaceback ještě více umocní designové prvky, které vám přináší akční model ŠKODA Rapid Spaceback Monte Carlo.

Online konfigurátor vozu

Nové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Nejvýraznějším z nich je pevná panoramatická střecha, která plynule přechází v prodloužené okno zadních dveří, kde tónované sklo končí asi o deset centimetrů níže než u běžného provedení. Spojením těchto prvků vzniká jedinečný vizuální dojem. Součástí designových úprav jsou též černě zabarvená zrcátka a střešní spojler, černé přední mlhovky, barevně odstíněné zadní sdružené svítilny a další. Akční nabídka povyšuje estetickou hodnotu vozu na novou úroveň.

Vůz Rapid Spaceback je vybaven osvědčenými moderními technologiemi. Podvozek, hnací soustava a karosérie jsou pečlivě sladěny v dokonale fungující vyvážený celek. Zábavu ve voze obstará jedno z dvojice rádií ŠKODA nabízejících přehrávání MP3 anebo systém Amundsen+ s navigací a čtečkou SD karet. K dispozici je také příprava pro GSM telefon + Bluetooth; další přístroje lze připojit k audio systému ŠKODA pomocí USB nebo 3,5 mm audio konektoru.