Volkswagen Beetle 2018-01-16T22:52:32+01:00

Volkswagen Beetle

Pokrokový. Výrazný. Vyspělý. V 21. století Beetle dospěl a na silnici projevuje svou sebejistotu. Jeho proporce jsou značně sportovnější – je o 12 mm nižší a o 84 mm širší.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Jeho silueta s prodlouženou přední kapotou, dozadu posunutým a strmějším předním oknem a plochou linií střechy mu propůjčuje bezprecedentní dynamiku srovnatelnou se sportovním kupé. Zatímco kulaté světlomety, silně vyklenuté boční plochy a přechod mezi boky a střechou vycházejí z klasické architektury „brouka“, na detailech jako jsou zadní světla, sání vzduchu pod předním nárazníkem nebo plochý průběh dolních linií karoserie, je patrná nová DNA vozů Volkswagen.

Ve svém interiéru Beetle evokuje své kořeny: Ve výbavě „Design“ připomínají klasického „brouka“ velké ploché prvky lakované v barvě vozu a kompaktní přístrojová deska s jedním výrazným kruhovým centrálním sdruženým přístrojem. Samozřejmostí jsou výdechy ventilace a moderní systém „Infotainment“ dokonale integrované v palubní desce. Co se však nezměnilo, je vysoká kvalita zpracovaných materiálů.