Volkswagen e-Golf 2018-01-16T22:56:16+01:00

Volkswagen e-Golf

V ergonomicky uspořádané kabině se vždy zorientujete tím nejlepším způsobem, ovládání vozu tak bude zcela intuitivní. e-Golf zaujme samozřejmě také vysoce kvalitními materiály a jejich prvotřídním zpracováním.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Základem inovativní technologie pohonu je elektromotor, který je doplněn technologií rekuperace. Ta zajišťuje ukládání energie uvolněné při brzdění a příkladně tak naplňuje podstatu filozofie „Think Blue.“. Díky spotřebě pouhých 12,7 kWh na 100 km je e-Golf navíc nejúspornějším elektromobilem ve své třídě.

Je proto ohromující, jaká dynamika se v něm při tak nízké spotřebě skrývá. e-Golf vyvíjí nejenom rovnoměrný krouticí moment v celém rozsahu otáček, ale dosahuje také impozantního zrychlení – z 0 na 60 km/h za pouhých 4,2 sekundy.

Na radost se jménem e-Golf se však můžete také spolehnout. A platí to nejen pokud jde o jeho vyzrálou technologii, která je garantována, ale také jedná-li se o spolehlivost baterie, na kterou je poskytována osmiletá záruka. Ta je navíc konstruována tak, aby – aniž by jakkoli omezovala nabídku místa – byla ve voze ideálně umístěna a byla přitom nejlepším možným způsobem chráněna při případné kolizi.