Volkswagen Golf GTD 2018-01-16T22:54:44+01:00

Volkswagen Golf GTD

Sportovní elegance je typickým znakem vozu Golf GTD. Nezaměnitelný GTD design předních partií s černou mřížkou chladiče se strukturou plástve, vstupy vzduchu v černé barvě a nárazníkem ve specifickém GTD designu rozptýlí veškeré pochybnosti o tom, s kým máte tu čest.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Gentleman zná ten správný způsob rozloučení. Osvětlení poznávací značky a sériová zadní světla v tmavě červené barvě tvořená LED diodami dodávají zadním partiím zářivé akcenty, zatímco zadní spoiler lakovaný v barvě vozu, nárazník ve specifickém GTD designu a dvojitá chromovaná koncovka výfuku umocňují pocit síly. Můžete si tak být jisti tím, že dojem, který zanecháte, bude příjemný.

Golf GTD rád prezentuje dynamickou stránku svého charakteru. Rozšířené boční prahy opticky snižují automobil, který tak téměř leží na vozovce. K tomuto dojmu navíc přispívá sériově dodávaný sportovní podvozek, který sníží světlou výšku vozu o 15 mm. Dokonalost celkového obrazu sportovního ducha je završena textovými logy „GTD“ jež září na předních blatnících.