Volkswagen Golf Sportsvan 2018-01-16T22:53:20+01:00

Volkswagen Golf Sportsvan

Posunutí přední nápravy dopředu vytvořilo ještě větší prostor pro cestující, a to zejména na zadních místech, kde je citelně více místa pro nohy. Nově modelovaná střední konzola je nyní lehce nakloněná směrem k řidiči a je tak snadněji ovladatelná.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Vysoce kvalitní materiály a bíle podsvícené spínače zaujmou v prostorném interiéru jak opticky, tak svými tvary. Novou kvalitu komfortu představují další zajímavě řešené detaily, stejně jako ergonomická sedadla či zvětšený zavazadlový prostor.

Široké sportovní boky spolu s průběžnou boční linií harmonicky přecházejí do zadní partie vozu. Dvoudílná zadní světla tvoří aerodynamickou zalomenou hranu a současně představují zakončení boční linie. Aerodynamické boční díly vycházející ze střešního spoileru, lemují velké zadní okno, které díky své velké šířce podtrhuje celkový vzhled zádi.

Dvoudílná zadní světla zlepšují aerodynamiku a současně představují zakončení boční linie. Boční díly vycházející ze střešního spoileru vylepšují obtékání vzduchu a současně tvoří lem zadního okna, které díky své velké šířce podtrhuje celkový vzhled zádi.