Volkswagen Nový Amarok 2018-01-16T23:04:40+01:00

Volkswagen Nový Amarok

Nový AMAROK V6 – prodloužená záruka 4 roky/200 000 km. 100% síla. 100% V6. Nekompromisní v terénu. Temperamentní na asfaltu. Nový Amarok s vidlicovým šestiválcovým motorem je spojením všeho, co očekáváte od exkluzivního všestranného automobilu prémiové třídy: atraktivní design, robustní konstrukci a spoustu síly.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Nový Amarok má vše, co musí pravý pickup mít. Navíc disponuje nejširší ložnou plochou ve své třídě. Prémiový model Aventura je pak vybaven výjimečnými prvky, ke kterým patří např. dvacetipalcová kola z lehké slitiny, exkluzivní konstrukce Sportsbar, bi-xenonové světlomety a celá řada chromovaných detailů.

Nová kabina: Pohodlná a moderní. Nabízí místo pro vše, po čem touží srdce mužů. V nové kabině najdete nekonečný seznam unikátních prvků, např. pohodlná sedadla čalouněná kůží se 14 nastavitelnými parametry nebo nejmodernější infotainment s mobilními službami online.

Motory V6
Silný tak, jako žádný jiný. Silný šestiválcový přeplňovaný naftový motor s výkonem 165 kW/224 k a zdvihovým objemem 3,0 l, má i při nejvyšším zatížení dostatečné rezervy. Alternativně se můžete rozhodnout pro motor 3,0 l TDI s výkonem 150 kW/204 k.

Krouticí moment 550 Nm
Motor 3,0 l TDI s výkonem 165 kW/224 k má maxilmální krouticí moment 550 Nm.

BlueMotion Technology
Každý nový Amarok je sériově vybaven moderními opatřeními pro zvýšení efektivity provozu, ke kterým např. patří systém „Start-Stop“.

4MOTION
Jedinečná kombinace osmistupňové automatické převodovky a stálého pohonu všech kol 4MOTION je zárukou radosti z jízdy s pocitem enormní síly a spolehlivosti při jízdě terénem.

Dvacetipalcová kola z lehké slitiny.
Na velikosti prostě záleží: Dvacetipalcová kola z lehké slitiny „Talca“ podtrhují výrazný projev nového vozu Amarok Aventura a propůjčují mu jedinečný charakter. Amarok však také zanechá vynikající dojem s koly o rozměru 17, 18 nebo 19 palců.

Sportsbar
Konstrukce Sportsbar lakovaná v barvě vozu umocňuje dynamickou eleganci nového prémiového modelu Amarok Aventura a dodává mu sportovní akcenty.

Bi-xenonové světlomety
Nové bi-xenonové světlomety, které jsou součástí sériové výbavy pro Amarok Highline a Amarok Aventura, působí nejenom vynikajícím dojmem, ale zajišťují také dokonalý výhled při špatném počasí. Jejich součástí jsou LED světla pro denní svícení.

Design čelní partie
Přítomnost, která se nadlouho utkví v paměti. Výrazná „tvář“ nového vozu Amarok zapůsobí nenapodobitelným dojmem. U akčního modelu Aventura je čelní partie navíc podtržena zářící dvojitou chromovanou lištou.