Volkswagen Nový Crafter 2018-01-16T22:43:23+01:00

Volkswagen Nový Crafter

Nový CRAFTER – prodloužená záruka 4 roky/200 000 km. Nová dimenze. Praktický, hospodárný a inovativní, jako nikdy dříve.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Nový Crafter představuje užitkový vůz, jaký jsme doposud nikdy nepostavili. Jedná se o kompletně nově vyvinutý automobil, který při řešení transportu kombinuje potřeby zákazníků s mimořádnou hospodárností. Nový Crafter byl vyvinut v souladu s požadavky a nároky různých skupin uživatelů s cílem stát se tím nejlepším užitkovým vozem ve svém segmentu. Výhradně pro výrobu nového vozu Crafter byl v polském městě Września vybudován nejmodernější závod, který
určuje nové standardy. 100% užitkový vůz Volkswagen, 100% inovace.

Nejvyšší komfort, největší počet různých odkládacích přihrádek a inovativních rozhraní pro připojení externích přístrojů.

Motory určené pro nový Crafter splňují ty nejvyšší nároky na výkon. Obstojí i v podmínkách s extrémním profilem trasy jízdy, jako např. kurýrní služby, kde dosahují vysokého počtu ujetých kilometrů, vysoké efektivity a vysoké provozní spolehlivosti. Všechny nabízené motory zaujmou svou nízkou spotřebou paliva.