Volkswagen Nový Golf 2018-01-16T22:58:26+01:00

Volkswagen Nový Golf

Všestrannější než jakýkoli jiný vůz. Golf je automobil, který již po generace definuje svou vlastní třídu. I nový Golf představuje další milník pro příští generace.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Dynamika, která je v harmonii s elegancí.
Na první pohled je patrné, že se jedná o Golf – jen ještě s výrazně krásnějším a sebejistějším projevem tak, jako ostatně každá generace tohoto modelu – od nově navržených světlometů, nárazníků a dynamické mřížky chladiče až po zadní difuzor a markantní zadní světla s LED technologií.

Užijte si větší prostor pro komfort.
Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu Golf a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná.

Již při prvním pohledu se Vám udělá jasno.
Design osvětlení nového vozu Golf nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete – světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně.

Krása připravená pro Vás: nabídka kol pro nový Golf.
Která kombinace kol a pneumatik se nejlépe hodí k Vašemu vozu Golf je pouze věcí názoru. Kola z lehké slitiny však v každém ohledu umocňují sportovní přirozenost vozu Golf.

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.
Benzinové TSI motory i naftové TDI motory jsou optimalizované tak, aby vyvíjely vysokou sílu při nízké spotřebě paliva, a jsou tak zárukou radosti z jízdy. Alternativou je pak motor TGI, který je stejně dynamický a navíc je šetrný k životnímu prostředí, protože ke svému pohonu může používat stlačený zemní plyn.

Zajistěte si optimální trakci.
Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém nebo nerovném povrchu vozovky? Díky pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř všude.

Když dva válce odpočívají, můžete ušetřit palivo.
V případě snížené potřeby výkonu jen obtížně zjistíte, že motor běží pouze na dva válce. To je možné díky systému aktivního vypínání válců, který tak umožňuje podstatně snížit spotřebu paliva.

Nový Golf se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.
Jezdíte raději ekonomicky nebo sportovním způsobem? Nebo preferujete komfort? Prostřednictvím volby jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu, charakteru vozovky a situaci v dopravě.

Infotainment
Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat nebo potřebujete aktuální dopravní informace či chcete dojet do cíle své cesty podle pokynů navigace nebo jenom chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu – Váš Golf Vám nabízí různé možnosti, jak pohodlně a jednoduše využívat moderní technologie.

Asistenční systémy
Inteligentní asistenční systémy ve Vašem novém voze Golf mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když existenci této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je Vám k dispozici, zajistí příjemný pocit.

Komfort
Udělejte si ve svém voze Golf pohodlí. Jeho bohatá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků přispívají k tomu, abyste si mohli uvolněně užívat každý všední i nevšední den.