Volkswagen Phaeton 2018-01-16T22:46:17+01:00

Volkswagen Phaeton

V jeho tvarech se promítá tradice. V jeho detailech se odráží dotyk ruky mistra. Každý Phaeton je unikát. Vytvořený přesně podle Vašich přání.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Jemně klenutá kapota motoru, charismatický C-sloupek, výrazně puristická záď, sladěné proporce – všechny designové prvky vozu Phaeton sledují jediný princip: spojení nadčasové elegance se suverénním výkonem. Výsledkem je automobil, na němž Vás zaujme jeho harmonie a charakter, jenž se Vám vtiskne do paměti.

Pohled, který vyzařuje suverenitu: Dynamický švih na elegantních, lehce zešikmených světelných pásech a lesklá chromovaná maska chladiče dávají vyniknout bi-xenonovým světlometům. Mlhové světlomety, světla pro denní svícení, světla pro odbočování i směrovky navíc využívají technologii LED diod a mají díky tomu výrazně vyšší svítivost než světla s běžnými žárovkami. Nárazníky proudnicového tvaru a rafinované změny mezi matným a leštěným chromem na masce chladiče propůjčují vozu Phaeton nezaměnitelně distingovaný výraz – koneckonců čelní partie byla navržena výhradně pro něj.