Volkswagen Touareg 2018-01-16T22:47:04+01:00

Volkswagen Touareg

Touareg přijme každou výzvu. Jako terénní vůz hravě zdolá stoupání o sklonu 45 stupňů nebo břehy vodních toků, které jsou půl metru pod vodou.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Svou skutečnou tvář odhalí Touareg mimo silnici. Stálý pohon všech kol 4Motion optimálně dělí celkovou sílu motoru mezi přední a zadní nápravu a současně také mezi jednotlivá kola každé osy. Systém ve zlomcích sekundy rozpoznává odchylky v trakčních podmínkách a odpovídajícím způsobem je kompenzuje. Pro jízdu v extrémně náročném terénu je pro Touareg 4X-Motion určen paket „Terrain Tech“ s pohonem všech kol 4XMotion. Prostřednictvím pětistupňového otočného spínače můžete pak Touareg přizpůsobit různým jízdním situacím. Vynikající trakce, optimální ovládání a spolehlivé řízení se tak bez ohledu na kvalitu podkladu stává samozřejmostí.

Touareg byl stvořen pro extrémní stoupání. Zejména ta, kde už to ostatní vozy vzdávají. To jen dokazuje jeho mimořádnou odolnost vůči zátěži. Asistent pro rozjezd do svahu Vás podpoří při rozjezdu a zastavení v příkrých stoupáních se sklonem až 45 ° – to odpovídá stoupavosti* 100 %.