Volkswagen Touareg 2018-01-16T22:47:04+02:00

Volkswagen Touareg

Touareg přijme každou výzvu. Jako terénní vůz hravě zdolá stoupání o sklonu 45 stupňů nebo břehy vodních toků, které jsou půl metru pod vodou.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Svou skutečnou tvář odhalí Touareg mimo silnici. Stálý pohon všech kol 4Motion optimálně dělí celkovou sílu motoru mezi přední a zadní nápravu a současně také mezi jednotlivá kola každé osy. Systém ve zlomcích sekundy rozpoznává odchylky v trakčních podmínkách a odpovídajícím způsobem je kompenzuje. Pro jízdu v extrémně náročném terénu je pro Touareg 4X-Motion určen paket „Terrain Tech“ s pohonem všech kol 4XMotion. Prostřednictvím pětistupňového otočného spínače můžete pak Touareg přizpůsobit různým jízdním situacím. Vynikající trakce, optimální ovládání a spolehlivé řízení se tak bez ohledu na kvalitu podkladu stává samozřejmostí.

Touareg byl stvořen pro extrémní stoupání. Zejména ta, kde už to ostatní vozy vzdávají. To jen dokazuje jeho mimořádnou odolnost vůči zátěži. Asistent pro rozjezd do svahu Vás podpoří při rozjezdu a zastavení v příkrých stoupáních se sklonem až 45 ° – to odpovídá stoupavosti* 100 %.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ. RESPEKTUJEME TOTO OPATŘENÍ Z DŮVODU OCHRANY ZDRAVÍ. INFORMACE O NOVÝCH A OJETÝCH VOZECH JSME PŘIPRAVENÍ POSKYTOVAT ELEKTRONICKOU FORMOU ( EMAIL, TELEFON).SERVISNÍ SLUŽBY NAŠÍ FIRMY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ).
PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 8-10 A 14-16 HOD.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI.
V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.