Volkswagen Touran 2018-03-05T17:40:58+01:00

Volkswagen Touran

Touran je nositelem nezaměnitelné DNA vozů Volkswagen. Prozrazuje to výrazná černá maska chladiče s chromovanými lištami na jejích lamelách, černá mřížka vstupu vzduchu a halogenové světlomety, které jsou integrovány společně se směrovkami pod krytem z čirého skla.

Online konfigurátor vozu

Skladové vozy ihned k dodání

Objednejte si testovací jízdu

Svou nejlepší stránku ukazuje Touran také při pohledu z boku, a to díky podélným střešním nosičům, které mohou být v závislosti na linii výbavy buď v černé barvě, nebo mohou být stříbrně eloxované, nebo díky šedému tónování okna dveří zavazadlového prostoru a zadních bočních oken (od linie výbavy Comfortline) či díky bočním ochranným lištám v černé barvě nebo lakovaným v barvě vozu (od linie výbavy Comfortline). A také díky krytům vnějších zpětných zrcátek s integrovanými směrovými světly, které jsou lakovány v barvě vozu.

Harmonické tvary, sportovní prvky: nové pojetí tvarů zádi Vás okamžitě zaujme. Nárazník lakovaný v barvě vozu, lehce vyklenuté nově tvarované dveře zavazadlového prostoru a vzestupné boční partie propůjčují vozu Touran sportovně elegantní vzhled. Celkový dojem ještě umocňuje integrovaný střešní spoiler lakovaný v barvě vozu. Završením elegance výrazné zádi vozu Touran jsou pak dvoudílná zadní světla.