01/ ASISTENT/KA

Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, komunikační schopnosti a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost. Praxe na obdobné pozici výhodou.


02/ PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, komunikační schopnosti a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B. Praxe na obdobné pozici výhodou.


03/ AUTOMECHANIK

Veškeré opravy automobilů koncernových značek. Požadujeme vyučení v oboru, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.


04/ SERVISNÍ PORADCE

Jednání se zákazníky při příjmu a vyřizování zakázky na opravu vozu, zodpovědnost za průběh plnění zakázky, spolupráce s dílenským provozem. Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, komunikační schopnosti a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz sk. B.


05/ AUTOKLEMPÍŘ

Veškeré karosářské opravy, práce s kompletně novým vybavením karosárny před značkovou autorizací pro Volkswagen a Škoda. Požadujeme vyučení v oboru, praxe alespoň 2 roky.


06/ PRACOVNÍK NA MYTÍ AUT

Hledáme pracovníka na mytí aut. Požadujeme bezúhonnost a slušné jednání.


Svůj strukturovaný životopis pošlete na e-mailovou adresu amond@amond.cz. Bližší informace o pracovních a platových podmínkách vám budou poskytnuty při osobním pohovoru. Pokud vás nebudeme kontaktovat do 1 měsíce od doručení životopisu, přijali jsme pravděpodobně jiného zájemce.

Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č.101/2000Sb o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů ve společnosti AMOND spol. s r.o. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.