Prověřeno zákazníky

Počet spokojených zákazníků, které jsme od roku 1993 obsloužili, stále roste:

4
8
5
2
6

Profesionální personál

Spokojenost zákazníků zajišťuje 60 pracovníků, kteří jsou průběžně proškolováni k získávání nejnovějších poznatků pro zvyšování svých odborných znalostí v diagnostice i provádění oprav stále složitějších systémů konstrukce automobilů i k poskytování důvěryhodných a profesionálních informací našim zákazníkům.

Financování vozů a pojistění

V rámci svých služeb AMOND nabízí financování nových i ojetých vozů prostřednictvím významných leasingových společností, stejně tak jako možnost uzavřít povinné i havarijní pojištění. Samozřejmostí je i přihlášení zakoupeného vozu a jeho předání se SPZ.

Diagnostické přístroje a speciální nářadí

Průběžná inovace diagnostické techniky včetně doplňování speciálního dílenského nářadí a vybavení je základním předpokladem pro zajištění kvalifikovaných prací v servisu. Úplnost těchto zařízení je i důležitým předpokladem pro každoroční obhajování a získávání certifikace prováděné nezávislými firmami pověřenými výrobci automobilů.

Prodej a výkup ojetých vozidel

Prodej a výkup ojetých vozidel, zejména těch zánovních a vyzkoušených s důvěryhodnou minulostí, patří mezi naše významné služby, které zajišťujeme v rámci zavedených programů ŠKODA Plus a DasWeltAuto, které jsou organizovány a zaštiťovány přímo výrobci/importéry Škoda Auto a Volkswagen.

Moderní autosalony a servis

Za více než 20 roků činnosti naší firmy prošly jednotlivé provozy a objekty řadou větších či menších úprav a rekonstrukcí, realizovali jsme i zcela novou výstavbu „na zelené louce“. Vše bylo podřízeno vytvoření podmínek pro rozšiřování našich služeb a činností i snaze o zlepšení vzhledu a funkčnosti jak zákaznických prostor, tak servisního zázemí. Posledními významnými úpravami prošly v roce 2014 autosalony Volkswagen a Škoda, kdy jsme realizovali interiérové i exteriérové změny v souladu s jednotnou koncepcí architektury těchto značek. Začátkem roku 2015 dokončíme další významnou investici zahájením provozu v nové moderní autolakovně. Pokračovat budeme i nadále investováním do nejnovějších diagnostických zařízení, servisního vybavení a speciálního nářadí, bez kterých nelze zajistit provedení kvalifikovaných oprav automobilů.

Tři samostané autosalóny

Na adrese naší firmy v Kladně Rozdělově, Smečenské ulici naleznete dva moderní autosalony pro značky Volkswagen a Škoda, samozřejmě včetně servisního zázemí a prodeje originálních náhradních dílů i příslušenství. Ve třetím autosalonu pak najdete ojedinělou formu nabídky vyzkoušených ojetých vozů, včetně různých možností výkupu vašeho stávajícího ojetého vozu a nabídky financování i pojištění..