Kariéra 2017-11-12T00:07:20+02:00

KARIÉRA

01/ ASISTENT/KA

Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, komunikační schopnosti a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost. Praxe na obdobné pozici výhodou.

Neváhejte a kontaktujte nás

02/ PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, komunikační schopnosti a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B. Praxe na obdobné pozici výhodou.

Neváhejte a kontaktujte nás

03/ AUTOMECHANIK

Veškeré opravy automobilů koncernových značek. Požadujeme vyučení v oboru, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.

Neváhejte a kontaktujte nás

04/ SERVISNÍ PORADCE

Jednání se zákazníky při příjmu a vyřizování zakázky na opravu vozu, zodpovědnost za průběh plnění zakázky, spolupráce s dílenským provozem. Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, komunikační schopnosti a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz sk. B.

Neváhejte a kontaktujte nás

05/ AUTOKLEMPÍŘ

Veškeré karosářské opravy, práce s kompletně novým vybavením karosárny před značkovou autorizací pro Volkswagen a Škoda. Požadujeme vyučení v oboru, praxe alespoň 2 roky.

Neváhejte a kontaktujte nás

06/ PRACOVNÍK NA MYTÍ AUT

Hledáme pracovníka na mytí aut. Požadujeme bezúhonnost a slušné jednání.

Neváhejte a kontaktujte nás

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
V NÁVAZNOSTI NA VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JSME NUCENI UZAVŘÍT PRODEJ NOVÝCH VOZŮ (ZŮSTÁVÁME ALE ON-LINE A PRO VÁS K DISPOZICI od 8 do 16 HOD). 
PRODEJ OJETÝCH VOZŮ JE ČÁSTEČNĚ PŘEMÍSTĚN PŘES NÁŠ SALÓN, ABYCHOM TAK PLNĚ RESPEKTUVALI OPATŘENÍ A  OCHRANU VAŠEHO ZDRAVÍ. .
SERVISNÍ SLUŽBY ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU! PŘÍJEM VOZŮ DO OPRAVY BUDE PROVÁDĚN VEDLEJŠÍMI VCHODY ( NÁSLEDUJTE ZNAČENÍ NA PROVOZOVNĚ). PRACOVNÍ DOBA SERVISU BUDE PRO VEŘEJNOST 
8 DO 16 HODIN
.
ŽÁDÁME ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ JSOU V KARANTÉNĚ, NEBO VYKAZUJÍ PŘÍZNAKY CHŘIPKOVÉHO ONEMOCNĚNÍ, ABY NÁVŠTĚVU NAŠÍ PROVOZOVNY ODLOŽILI. V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE OPRAVA NENÍ AKUTNÍ, OBJEDNEJTE SI PROSÍM NÁHRADNÍ TERMÍN. VŠECHNY KONTAKTY NALEZNETE ZDE.
 
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ PŘÍPADNÝCH KOMPLIKACÍ S OMEZENÍM PROVOZU.
VEDENÍ SPOLEČNOSTI AMOND SPOL.S.R.O.