Edice 125 LET ŠKODA

ŠKODA FABIA 125 let se zvýhodněním až 74 700 Kč
Nabízíme vám ve speciální verzi 125 let NOVOU ŠKODA FABIA. V této verzi vozu získáte navíc signalizaci vzdálenosti při parkování vzadu a zimní paket zahrnující vyhřívání předních sedadel a vyhřívané trysky ostřikovačů předního skla. Celkové cenové zvýhodnění oproti srovnatelnému standardnímu modelu ŠKODA FABIA činí 20 000 Kč. V případě výkupu Vašeho stávajícího vozu na protiúčet, dostanete od nás bonus 25 000 Kč. Akční nabídka zahrnuje i slevu 2 700 Kč na balíček služeb Mobilita PLUS. S financováním ŠKODA Financial Services můžete ušetřit oproti běžným podmínkám až 27 000 Kč – získáte úvěr s nulovým úrokem a bez poplatku za sjednání**, povinné ručení za 125 Kč ročně** a až 60 % slevu na pojištění schopnosti splácet***.
NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ FABIA
 
ŠKODA SCALA 125 let se zvýhodněním až 95 600 Kč
Ve speciální verzi ŠKODA SCALA 125 let získáte navíc například 16“ kola z lehké slitiny, vyhřívání předních sedadel, signalizaci vzdálenosti při parkování vzadu nebo TOP LED zadní světla s animovanými směrovkami. Celkové cenové zvýhodnění vozu ŠKODA SCALA je 26 000 Kč. V případě výkupu vašeho stávajícího vozu na protiúčet dostanete od nás bonus 30 000 Kč. Součástí této akční nabídky je i sleva 5 000 Kč na balíček služeb Mobilita PLUS. S financováním ŠKODA Financial Services ušetříte oproti běžným podmínkám až 34 600 Kč – získáte úvěr s nulovým úrokem a bez poplatku za sjednání**, povinné ručení za 125 Kč ročně** a až 60 % slevu na pojištění schopnosti splácet***.
NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ SCALA 

ŠKODA OCTAVIA COMBI 125 let se zvýhodněním až 217 600 Kč
Nabízíme vám výprodej omezeného počtu skladových vozů ŠKODA OCTAVIA COMBI. Akční sleva ve výši 154 600 Kč. Dodatečný bonus 25 000 Kč. Balíček služeb Mobilita PLUS v ceně 2 000 Kč. S financováním ŠKODA Financial Services ušetření oproti běžným podmínkám až 38 000 Kč – získáte úvěr s nulovým úrokem a bez poplatku za sjednání**, povinné ručení za 125 Kč ročně** a až 60 % slevu na pojištění schopnosti splácet***.
NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ OCTAVIA COMBI

ŠKODA KAROQ 125 let se zvýhodněním až 116 800 Kč
Ve speciální akční verzi ŠKODA KAROQ 125 let navíc získáte například multifunkční vyhřívaný volant a pakety Family a Ambition Plus přinášející mimo jiné LED hlavní světlomety s přisvěcováním do zatáček, LED mlhové světlomety s Corner funkcí nebo signalizaci vzdálenosti při parkování vpředu a vzadu. Celkové cenové zvýhodnění je 32 000 Kč. V případě výkupu vašeho stávajícího vozu na protiúčet, dostanete bonus 30 000 Kč. Součástí akční nabídky je i sleva 8 000 Kč na balíček služeb Mobilita PLUS. S financováním ŠKODA Financial Services ušetříte oproti běžným podmínkám až 46 800 Kč – získáte úvěr s nulovým úrokem a bez poplatku za sjednání**, povinné ručení za 125 Kč ročně** a až 60 % slevu na pojištění schopnosti splácet***.
NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZŮ KAROQ   


VÍCE INFORMACÍ U NAŠICH PRODEJCŮ

* Součástí tohoto balíčku jsou služby ŠKODA Záruky mobility včetně ŠKODA Prodloužené záruky až na 5 let nebo 100 000 km. Více informací o balíčku služeb Mobilita PLUS získáte u našich prodejců.

Financování se ŠKODA Financial Services 
** Nabídka platí při financování formou úvěru ŠKODA Financial Services poskytovaného společností ŠkoFIN s.r.o., a to výlučně za splnění obou následujících podmínek:
a) nejméně 50% splátka předem (část kupní ceny vozidla hrazená obchodníkovi přímo klientem), tj. výše úvěru nepřevyšuje 50% kupní ceny vozidla;
b) doba splácení úvěru nepřevyšuje 24 měsíců.
Financování se poskytuje:
  • s úrokovou sazbou ve výši 0 % a bez jakékoli úplaty za sjednání úvěru;
  • jen spolu se ŠKODA Pojištěním STANDARD u pojistitele Generali Česká Pojišťovna a.s. zahrnujícím pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení) za 125 Kč ročně a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí a s pojištěním skla (limit plnění 10 000 Kč); více informací o ŠKODA Pojištění STANDARD získáte u našich prodejců.
  • jen pro běžné použití financovaného a pojišťovaného vozidla.
*** Při sjednání úvěru můžete sjednat též pojištění schopnosti splácet (pojištění platebních povinností) u pojistitele BNP Paribas Cardif Pojišťovna a. s. ve variantě XL, a to se zvýhodněnou sazbou pojistného (závislou na výši splátky úvěru) a pojištěním pro případ ztráty zaměstnání zdarma. Více informací o pojištění platebních povinností získáte u našich prodejců.
Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.